Щоб купити однокімнатну квартиру в Хмельницькому, треба 5 років збирати гроші

Залежно від області, в якій планується придбання квартири і подальше проживання, доведеться витратити від 3 до 9 років.

Як підрахували аналітики видання “Слово і діло”, також на тривалість впливає новизна квартири і середня зарплата. Найдорожчі квартири в Києві, але і середня зарплата тут вища, ніж в інших областях. Так, на первинному ринку квартира обійдеться в 940 тис. грн, а на вторинному в 710 тис. грн.

Враховуючи, що середня заробітна плата становить 13 614 тис. грн, то на нову квартиру доведеться відкласти 70 зарплат протягом 5 років і 8 місяців. На стару квартиру знадобиться 53 зарплати протягом 4 років і 4 місяців.

Другим за дорожнечею є Львів. Тут середня ціна за нову квартиру становить 850 тис. грн, а за стару 740 тис. грн. Але середня зарплата у Львові значно нижча – 8 416 грн, тому на первинний ринок доведеться відкласти 101 зарплату, тобто 8 років і 4 місяці, або 88 зарплат, щоб придбати вторинну квартиру через 7 років і 3 місяці.

Щоб купити однокімнатну квартиру в новобудові Хмельницького, треба 5 років і 3 місяці збирати гроші. Для цього варто потратити 64 середніх зарплат.

Щоб обзавестися житлом на вторинному ринку, варто потратити 52 середні зарплати і 4 роки і 3 місяці.

Аналітики зауважили, що для цих цін існують певні поправки. Наприклад, вартість житла за такий тривалий термін має залишитися такою ж, або приблизно такою ж. Розрахунки вказані за умови, що відкладається вся зарплата, тобто жити доведеться за рахунок родичів або подружжя. Або потрібно заробляти більше.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

  1. Интересно, а где этот Хмельницкий со средней зарплатой 13 тыс. грн.?

  2. Если ничего не кушать лет за 10 можно собрать эти деньги.

  3. Це порохоботська пропаганда.. як ми класно живемо… 5 олків і квартира….тут важко оплаити житло.. ким користуєшся.. ане купти нове… брехня….САЛА УКРАЇНІ…

    • Ага, саме через це тотальне зубожіння нові будинки в Хмельницькому ростуть, як гриби після дощу)))))

  4. А якщо 500 років збирати і нічого не їсти, то середньостатистичний українець може спокійно придбати собі завод “Рошен”.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.