На Хмельниччині протягом місяця зросли ціни на проїзд, овочі та молоко

На Хмельниччині у листопаді рівень інфляції становив у листопаді 2018р. відносно попереднього місяця становив 1,3% порівняно з жовтнем, з початку року – 8,7%.

Про це провідомляє Головне управління статистики в області.

Ціни на продукти харчування та безалкогольні напої у листопаді зросли на 1%. Найбільше подорожчали овочі та молоко (на 6,9% та 6,2%, відповідно). На 4,2-1,4% підвищились ціни на сири, сметану, масло вершкове, хліб, кондитерські вироби з борошна, рибу та продукти з риби, макаронні вироби, кисломолочну продукцію, сало, соняшникову олію.

Водночас на 7,4% подешевшали фрукти, на 2,5–0,3% – крупи гречані, м’ясо птиці, цукор, свинина, яловичина, безалкогольні напої.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби зросли на 1,8%, зокрема, на тютюнові вироби – на 2,0%, алкогольні напої – на 1,4%.

Головним чинником зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 6,5% було підвищення тарифів на природний газ на 22,9%.

Крім того, на 1,4–0,7% збільшились тарифи на каналізацію, гарячу воду, опалення, водопостачання, навпаки, знизилась на 0,4% знизилась плата за оренду житла.

На підвищення цін на транспорт у цілому на 0,5% вплинуло подорожчання проїзду в автодорожньому пасажирському транспорті на 4,9%, а саме: у міжміському автобусі – на 8,2%, приміському – на 5,3%. Разом з тим дешевшими стали автомобілі (на 1,5%), паливо та мастила (на 1,4%).

Зростання цін у сфері зв’язку на 1,2% відбулось головним чином через подорожчання абонентної плати за користування послугами місцевого телефонного зв’язку на 8,2%.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.