Хмельницький апеляційний суд зобов’язав ПАТ «Хмельницькгаз» безкоштовно встановити індивідуальний лічильник газу споживачу

Хмельницький апеляційний суд залишив без задоволення апеляційну скаргу ПАТ «Хмельницькгазу» на рішення Хмельницького міськрайонного суду від 26 квітня 2018 року.

Воно зобов’язало монополіста безкоштовно встановити індивідуальний лічильник природного газу позивачу-споживачу, повідомляє прес-служба Хмельницького апеляційного суду.

Рішення суду першої інстанції ПАТ «Хмельницькгаз» оскаржував, посилаючись на зміни у Законі України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» щодо порядку встановлення лічильників споживачам природного газу».

У ньому йдеться про те, що безоплатні газові лічильники потрібно встановити не до початку 2018-го, а до 1 січня 2021 року. Натомість, позивач наполягав на тому, що роботи із встановлення індивідуального пристрою обліку газу мають провести негайно. Хмельницький апеляційний суд підтримав позицію позивача – апеляційну скаргу ПАТ «Хмельницькгаз» залишив без задоволення. І постановив рішення Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області від 26 квітня 2018 року залишити без змін.

Постанова набирає законної сили з дня її прийняття, проте може бути оскаржена в касаційному порядку до Верховного Суду протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.