Французькі інвестори зацікавилися канатною дорогою та казармами Кам’янець-Подільської фортеці

Казарми Кам’янець-Подільської фортеці та канатна дорога зацікавили французьких інвесторів.

Про це повідомив міський голова Михайло Сімашкевич 11 грудня під час сесії міської ради.

Зокрема, мер поділився планами іноземців під час розгляду питання щодо участі в міжнародному інвестиційному проекті “Подорож у давню історію України – місто семи культур”.

“Нашими Казармами фортеці і канатною дорогою зацікавилися французькі інвестори. Сподіваюся, що скоро матимемо позитивні результати”, – повідомив Сімашкевич.

Нагадаємо, що у 2017 році з обласного бюджету на реставраційні роботи з ліквідації аварійного стану даної пам’ятки архітектури національного значення було виділено 600  тис. грн. Ще 484,70 тис. грн виділено з міського бюджету.

У липні 2017 року тендер на виконання робіт на загальну суму 11 728 257,83 грн виграло підприємство «Будмонтажсервіс», єдиним конкурентом якого було МПП «Гермес-С». Спочатку завершити роботи планувалось до кінця 2018 року. Але згодом дія договору була продовжена до 31 грудня 2020 року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Таки проект “канатної дороги” підлягає проходженню процедури оцінки впливу на довкілля перш ніж говорити про можливість його реалізації. А наслідки планованої діяльності для довкілля тут неоднозначні.

  2. Яка ж вагома інвестиція!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.