Титанові диски для вашого автомобіля

Важливою складовою кожного автомобіля безсумнівно являються його диски. Окрім надання статусності вашому автомобілю колесні диски повинні відповідати певним показникам, таким як міцність і мінімальна вага. Виходячи з цього розрізняють наступні види дисків : сталеві і легкосплавні. Кожен з цих видів дисків безумовно має свої переваги і недоліки. Ознайомитися з переліком і замовити якісні автомобільні диски і шини можна на сайті https://avtodiski.net.ua/.

титанові диски

Переваги та недоліки сталевих дисків

Особливістю штампованих сталевих дисків є те що вони досить прості у своєму виробництві. Процес виготовлення такого диску зводиться до штампування заліза, в результаті чого утворюються дві частини диска, які з’єднують електрозварюванням. Потім такі диски фарбують у чорний або сріблястий колір з метою захисту від іржі. Основною перевагою сталевих колісних дисків є висока міцність і пластичність металу, з якого вони виготовлені. До плюсів також можна віднести порівняно невелику вартість і високу ремонтопридатність. Недоліками таких дисків є велика вага, яка може погано вплинути на керованість автомобілем а також плавність його ходу. Вагомим недоліком також є схильність до корозії, і звичайно ж одноманітний дизайн.

Легкосплавні диски

Ще одним видом колесних дисків є легкосплавні, які в свою чергу поділяються на підвиди : титанові, алюмінієві і магнієві.

Найкращими і найбільш міцними серед легкосплавних безсумнівно вважаються титанові диски. Часто люди плутають ці два поняття, але слід зазначити, що повністю титанових дисків не існує, як звикла вважати більшість. Насправді титанові диски – це найбільш поширена класифікація легкосплавів , які завдяки особливостям металу з якого вони виготовлені мають значні переваги серед інших видів дисків. Мала щільність металу титану сприяє зменшенню маси матеріалу, завдяки чому зменшується маса готового виробу автомобільного диска. Це є важливою особливістю, оскільки дозволяє зменшити масу автомобіля. Зменшення маси в свою чергу призводить до збільшення швидкості, зниження ударних навантажень на кузов, покращення плавності ходу а також поліпшення маневреності по нерівній дорозі.

Окрім цього, титан має надзвичайно високу механічну міцність і стійкість до корозій , що дозволяє таким дискам бути найбільш довговічними. При цьому титанові диски значно міцніші ніж сталеві або залізні, оскільки велика питома міцність кращих титанових сплавів 30-35 і більше, а це вдвічі перевищує питому міцність легованих сталей.

До недоліків титанових дисків можна віднести трудомісткий технологічний процес їх виготовлення, що значно впливає на їх ціну.

На сьогоднішній день ринок пропонує досить великий асортимент легкосплавних дисків. Так, якщо ви вирішили замовити титанові диски r15 хорошим рішенням буде зробити це на сайті інтернет-магазину «Авто Диски Ua».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.