У хмельничан з’явилась можливість придбати проїзний у комунальному транспорті за допомогою QR-коду

Відтепер у хмельничан та гостей міста, які оплачують проїзд у комунальному транспорті Хмельницького за допомогою QR-коду, з’явилася можливість придбати проїзний, повідомляє Хмельницька міська рада.

Проїзний квиток можна обрати на вибір – терміном на місяць або на один день. Вартість добового електронного проїзного становить 10 гривень, проїзний на місяць коштуватує 130 грн. Місячний проїзний найвигідніше купувати на початку місяця, оскільки наразі його дія завершуватиметься 30 числа кожного місяця. Це зроблено на прохання комунального підприємства, проте, як зауважив директор Південно-Західного РУ ПриватБанку Юрій Браніцький, технічно є можливість, щоб місячний проїзний діяв від моменту його придбання і протягом 30 наступних календарних днів.

Керівник напрямку платежів Південно-Західного РУ ПриватБанку Віталій Якубовський продемонстрував як легко придбати електронний проїзний квиток. Важливо, що для цього QR-код достатньо зчитати лише раз, далі у додатку Privat24 у розділі «Транспорт» послуга автоматично зберігається. Тож для купівлі електронного проїзного квитка треба увійти в додаток Privat24, обрати термін дії квитка, оплатити карткою будь-якого банку, прив’язаною до додатка, і квиток з’явиться в мобільному телефоні.

Нагадаємо, запуск оплати проїзду в хмельницькому комунальному транспорті за допомогою QR-коду та Приват24 відбувся у травні 2017 року.  В Україні оплатити проїзд смартфоном можуть мешканці 20 міст.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. хто подумав над тим, як кондукторам розпізнавати фальшивки в чужих мобільниках? Особливо кондукторам похилого віку, зі слабким зором (а таких в ХКП – 90%). Ну, і водіям маршруток… серед них також вдосталь пенсіонерів; які абсолютні чайники в сучасних дівайсах та гаджетах.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.