Симчишин впевнений, що з часом переконає тих, хто обливає лайном владу, бо має 80% підтримки

Міський голова Хмельницького Олександр Симчишин прозвітував за три роки роботи на займаній посаді та подякував своїй команді.

“Хочу подякувати містянам, котрі зверталися, підтримували, допомагали і конструктивно критикували; засобам масової інформації, які у більшій мірі висвітлювали позитивно нашу роботу. Ті, що нас критикують деструктивно, намагаються вилити відро лайна на голову, – це їхня позиція. Впевнений, що з часом і їх переконаємо, оскільки працюємо на благо хмельничан. За останніми опитуваннями понад 80% людей схвалюють нашу діяльність”, – сказав він в інтерв’ю ТРК “Місто”.

Симчишин похвалився відремонтованими дорогами, прибудинкованими територіями, новими спортивними майданчиками.

Водночас міський голова визнав, що немає якихось карколомних кроків, порівнявши видатки бюджету розвитку. Так, у 2015 році він становив 331 млн грн, на 2019 рік – 246 млн грн.

“Також на місцеві бюджети держава переклала фінансування закладів профтехосвіти, на утримання яких витрачається з міського бюджету 100 млн грн щорічно, компенсація пільгового перевезення – 90 млн грн, реверсна дотація, яку вилучає держбюджет, у 2019 році становитиме 54 млн грн (у 2015 році – 10 млн грн). Плюс маємо дефіцит освітянської і медичної субвенцій. Направду, коштів не стало більше, як про це говорять”, – наголосив мер.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 28

 1. Можливо коштів то більше і не стало, але раніше ними вільно не могли розпоряджатися, потрібно було кожну копійку через казначейство вибивати. І звідки така впевненість за 80% підтримки? Що серед своїх сволотівців опитування проводив? Своєю діяльністю, по дерибану земель і бюджету, ти вже давно зацікавив правоохоронні структури, не місцеві. Так що не кажи «гоп….»

 2. 80% хмельничан за нинішнього міського голову? Дивно те, що чим ближче до виборів, тим міський голова більше відривається від реальності. Цікаво, а коли в останнє Олександр Симчишин їздив тролейбусом або чекав єдину маршрутку на зупинці. А вона не прийшла тому що обламалася, а диспетчеру все, як кажуть похрін? Чи вже у нинішнього Олександра Сергійовича Симчишина від того, що дують у вуха підлеглі, крильця виросли? А може краще критично оцінювати роботу підлеглих? Бажано би було!

  • Таки- так.
   Якась нездорова самовпевненість.
   Вилізь з крісла, вернись на 5 років назад. Поїздь міським транспортом, походи містом, зайди в центр зайнятості ( не до начальства, а там де безробітні), постійно в чергах поліклінік і лікарні ТОДІ визначишся відсоток і визначишся чи поливають брудом чи виживають в грязі.

   • Ви обоє в курсі, що в центрі зайнятості зараз пусто. Бо вакансій більше, ніж бажаючих працювати в 2 рази.

    • А яку зп пропонують?

    • Ще одне досягнення Симчишин – ліквідував безробіття. Жоден мер такого не міг зробити. Мабуть тому, що не стояв на біржі і не був в відпустці по догляду за дитиною.
     Таких в нас точно ще не було.

  • Суки не підписуйтесь чужим іменем! Взнаю хто це робить наб*ю рило

 3. Самий крутий мер! Місто за 2 роки більше розвинулося чим за 20 перед тим

  • Скручений а не крутий.
   Він що, стадіон після себе залишить? Чи тролейбусне сполучення в Дубове та Львівське шосе?
   Відмиває гроші на туалетах та ремонтах, як і попередники.

 4. Дуже любимий 80% хмельницчан Олександре Сергійовичу! Куди поділась Ваша скромність? Ви не сходите з екранів телевізів міських тролейбусів, розповідаючи про те, як Ви багато зробили для міста. Але ні разу не почали своєї мови із подяки хмельничанам за податки, завдяки яким Ви змогли щось зробити не тільки для міста, але й для себе особисто. Тому Вам порада – перстаньте хвалити себе, а плодякуйте усіх хмельничан , що ми ,обравши Вас,мером дали Вам кусок хліба із маслом та й фінансували частково діяльність ВО “Сваобода”.

 5. Мені здається що його підтримка як мінімум 120%! Не дооцінює себе і команду! Миколаїв, Кривак – це найкращі керівники за 20 років! Просто риба гниє з голови!

 6. аГА… так як Порохмає велику підтримку…. такі цей картавий клоун..80 відсотків…. ага… САЛА УКРАЇНІ…!!!!!!!!

 7. Місто змінилося на краще і це незаперечний ФАКТ!

 8. Наш мер невтомний трудівник, тому і має рейтинг 80 відсотків. Тому і заздрісники і конкуренти пишуть всіляку брехню. З таким рейтингом вибори не потрібні і їх необхідно відмінити. Нехай на засіданні ради введуть військовий стан у місті, або запозичать досвід патріотичних країн на початку 20 століття, які стали жити без виборів, коли з’являлися справжні вожді.

 9. Ого, кіко зрадоyobiв на Титанику… Це Симчишин вам ссить у ліфтах і сере біля під’їздів…

 10. Хочу нагадати що Мельник на другий термін теж отримав 80% підтримки. Але зараз деякі пишуть що ніхто нічого не робив до симчишина. Тому при слідчому мерові теж будуть казати що і симчишин ні чого не робив. Народ ділиться 80 на 20. 20 це адекватно мислячих, ну а 80… підтримують мера.

  • Не 80, а 70 і половина виборців на вибори не пішла. Не треба порівнювати не порівнюване. Зараз за рік зроблено більше ніж за всі роки попереднього мера.

 11. Працівники відділів і управлінь міської ради, адмінуправлінський персонал КП всі зобов’язані ,,лайкати,, і постити дописи ,,самого,, в ФБ.
  При всіх опитуваннях малювати тільки ,,за,,
  Від цього залежить їх премія.
  От вам і рейтинги.

  • За кожен лайк всі мусять звітувати. Всі працівники здають свої вдпечатки пальців з лайком і фото доказ голосування.

 12. картавик остаточно гепнувся куценьким мозочком…особливо, коли його піддували в судах оспорюють очевидність і також думають про безкарність…Подільська 10/1 і Озерна 14 , для тих то не в курсі, це кишенькові самобуди картавика, плачуть про знесення…

 13. Суки які в коментах нгп підписуються “Влад”, ви скажіть своє справжнє ім*я і не підписуйтесь чужими бо цим самим ви дискредитуєте людину. Дізнаюсь хто це робить наб*ю рило

 14. Правильно Зайка мочи предателей !

 15. Картава брехня.

 16. Зайко зрозумій тебе не хотять, а ти хочеш. Тобі та політика не потрібна. Займайся бізнесом, пий каву, весело живи, а ми тут якось і без тебе розберемось що і як нам робити в місті

 17. За останні декілька років, місто змінилося на краще- це факт, з яким не поспорити. Я не знаю, що там і в кого Симчишин крав, я доказів немаю, за руку його не ловив. А хто має- ідіть в прокуратуру, поліцію чи ще там куди із своїми ДОКАЗАМИ і там це все кажіть. А то виходить, що в пусту лише повітря трусите своїм негативом.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.