На конкурсах облради визначилися переможці ще п’яти керівних місць закладів освіти

На чергових засіданнях конкурсних комісій обласної ради з обрання директорів закладів загальної середньої освіти були визначені переможці.

За інформацією прес-служби ради, впродовж дня відбулись співбесіди з кандидатами на посади Кам’янець-Подільської спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Славутинка», Кам’янець-Подільської спеціальної школи-інтернату І-ІІІ ступенів, Славутського ліцею ІІ-ІІІ ступенів, Ямпільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату та Хмельницького спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки.

Конкурсанти мали змогу презентувати перспективний план розвитку закладу загальної середньої освіти.

Так, за результатами усіх трьох відбіркових етапів проведення конкурсів, члени комісії визначили переможцями: Олену Козлову на посаду директора Кам’янець-Подільської спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Славутинка»; В’ячеслава Мельника на посаду директора Кам’янець-Подільської спеціальної школи-інтернату І-ІІІ ступенів; Олени Саприкіної на посаду директора Славутського ліцею ІІ-ІІІ ступенів; Олени Рудь на посаду директора Ямпільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату; Юрія Курманського на посаду директора Хмельницького спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки.

До цього ці конкурсанти керували названими закладами освіти.

Протоколи засідань та кандидатури переможців конкурсів направлено голові обласної ради для укладення контракту з переможцями проведених конкурсів.

Як писав НГП, раніше було визначено п’ять переможців на директорські місця в закладах освіти.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.