На Хмельниччині визначили переможців на краще висвітлення реформи місцевого самоврядування

27 листопада під головуванням заступника керівника виконавчого апарату обласної ради Тетяни Зеленко відбулось засідання Конкурсної комісії з обласного конкурсу журналістських робіт на краще висвітлення тематики реформи місцевого самоврядування, повідомляє Хмельницька обласна рада.

Члени комісії проаналізували майже півсотні матеріалів, поданих на конкурс у чотирьох номінаціях: «Краща онлайн-публікація», «Краща публікація у друкованих ЗМІ», «Кращий радіоматеріал», «Краща телепрограма, сюжет».

Відповідно до Положення, конкурс проводиться з метою підвищення обізнаності населення Хмельницької області про переваги та здобутки реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади, а також кращі практики, ініціативи й позитивні зрушення в розвитку громад через публікації, радіо- та телепрограми, розміщені у національних, регіональних та місцевих засобах масової інформації.

Відповідно до Положення у кожній з чотирьох номінацій визначаються по три переможці, які нагороджуються дипломами та грошовими преміями у розмірі відповідно до категорії: перша премія – 10 тис. грн, друга – 7 тис. грн, третя – 5 тис. гривень. Цього року на конкурсну номінацію «Краща публікація у друкованих ЗМІ» було подано 18 робіт, на номінацію «Краща телепрограма, сюжет» – 7 робіт, на номінацію «Краща онлайн-публікація» – 6 робіт, на «Кращий радіоматеріал» – 5 робіт.

Враховуючи велику кількість робіт, представлених на номінацію «Краща публікація у друкованих ЗМІ», члени конкурсної комісії запропонували на кожне з призових місць визначати по два переможці. Ця пропозиція була підтримана членами комісії.

Отож, в номінації «Краща публікація у друкованих ЗМІ» серед вісімнадцяти претендентів переможцями визначено такі публікації – Віри Мальчук, матеріал «100 днів об’єднаної територіальної громади: місцеві аспекти та переваги», міськрайонна газета «Трудівник Полісся» (м. Славута) та Світлани Волкової матеріал «Розсошанська ОТГ: тут мрії об’єдналися з можливостями», редакція Хмельницької районної газети «Прибузька зоря».

Друге місце у цій номінації посіли Лариса Гнатишко з обласної громадсько-політичної газети «Подільські вісті» (м. Хмельницький) за матеріал «Справи вершити – не гаївки водити» та Михайло Цимбалюк з обласної щотижневої газети «АКТУАЛЬНО для подолян» (м. Хмельницький) за матеріал «Нова Ушиця: впевнені кроки  громади по рідній землі».

Третє місце розділили Надія Пакулько з всеукраїнської інформаційно-аналітичної газети «Молодь України» за матеріал «Сергій Когут: «Люди самі підказують ідеї, у яких є раціональне зерно» та Ольга Щеглова, обласна газета «Зоря Полтавщини» (м. Полтава), за матеріал «Успішні громади: гуртуймося разом, бо разом – не дме».

Серед семи відеоматеріалів у номінації «Краща телепрограма, сюжет» переможцем визнано Андрія Зайця, ПрАТ «Кам’янець-Подільська телерадіокомпанія» за матеріал «#Ініціатива – Реформа Децентралізації в Україні | Кам’янець-Подільський».

Друге місце посіла 15-хвилинна програма «Аграрний патруль»: Ганнопіль – село контрастів. Найбільш віддалене і колоритне село Славутчини» Ірини Поліщук, журналістки дочірнього підприємства «Дитяче телевізійне агентство» 33 канал.

Третє місце члени комісії заслужено віддали телепередачі журналістки ТОВ ТЦ «Ексклюзив» Тетяни Кукуріки «Новини громад».

У номінації «Краща онлайн-публікація» серед шести заявлених на конкурс публікацій одноголосно перше місце було віддано Олегу Шаповалову, редактору інформаційного сайту «АКТУАЛЬНО» за матеріал «Великий крок маленької громади».

Друге місце у цій номінації отримала Євгенія Соловська за розміщену публікацію «Олексій Крилов: «Складні системи можуть руйнуватись в одну мить» на інформаційному онлайн-виданні Vdalo.info (м.Кам’янець-Подільський).

Третє місце отримала публікація «Досвід регіонів»: у Хмельницькій області навчають соціальних перемовників задля запобігання злочинам» журналіста столичного інтернет-видання «Центр інформації про права людини» Миколи Іващенка (Мирного).

Розглянувши п’ять матеріалів-претендентів номінації «Кращий радіоматеріал», члени комісії одноголосно віддали перше місце кореспондентці філії ПАТ НСТУ «Хмельницька регіональна дирекція «Поділля-центр» Світлані Петровській за радіопрограму «Шляхи наповнення бюджетів ОТГ Хмельницької області».

Друге місце – у Наталії Попович з Городоцького телерадіопресцентру за радіопрограму «Городоцька громада інвестує в молодь».

Третє місце отримала радіопрограма Алли Коломеї «Як ОТГ вирішують питання ремонту доріг спільно із сільгоспвиробниками», яка вийшла в ефір у філії ПАТ НСТУ «Хмельницька регіональна дирекція «Поділля-центр».

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.