Тягнибок у Хмельницькому: Україна чекає Президента-націоналіста з правильними переконаннями і конкретними діями

3 грудня 2018 року в Хмельницькому в приміщенні філармонії відбулася зустріч з головою ВО «Свобода» Олегом Тягнибоком та заступником голови партії Русланом Кошулинським.

«Я очолюю ВО Свобода» ще з 2004 року. Тоді націоналістичні гасла ще не лунали з екранів, не красувались на бігбордах. Націоналісти – це люди, які готові все віддати за Україну. Всі окупанти паплюжили словосполучення «український націоналіст». А ми пишалися цією назвою. І нам, зокрема Олександру Симчишинові і нашим тернопільським, франківським та іншим побратимам вдалося довести, що націоналісти здатні не лише на розмови про Україну та українську мову. Ми показали, що націоналісти можуть бути хорошими господарниками. І можуть перемагати не лише в Галичині, але й на великій Україні. Зокрема в обласних центрах. Тільки, коли люди, які мають переконання націоналіста, очолять державу, вона стане економічно розвинутою і соціально справедливою. Іншого виходу немає. Україна чекає Президента-націоналіста. З правильними переконаннями, мізками і конкретними діями. І такий кандидат є. Кандидат від українців – Руслан Кошулинський».

Очільники націоналістичних організацій – Конгресу українських націоналістів, Хмельницької обласної ОУН Едуард Крилов та «Правого сектору» висловились на підтримку Руслана Кошулинського як єдиного кандидата від націоналістів у на посаду Президента.

«Всупереч загальноукраїнській тенденції у Хмельницькому рівень народжуваності значно перевищує рівень смертності. Це засвідчує, що люди хочуть тут жити. Відтак перед міською владою постає обов‘язок забезпечити цим людям добробут у місті. Нові сучасні садочки та школа, побудовані за останні два роки в Хмельницькому, – якраз забезпечують хмельничанам добробут. Ще один важливий момент – ціна на опалення. Завдяки модернізації місцевого теплокомуненерго жителі Хмельницького платять найнижчу ціну на тепло в Україні! Тішуся, що міська влада під керівництвом свободівця Олександра Симчишина показує приклад всій Україні», – наголосив Руслан Кошулинський.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 11

  1. А чому про мера все ОК, а треба й нагадати про його алкокоманду. Що слабо ? Як там рулить секретар ради ? А той, що за гратами ?

  2. Куратор дрібних Хмельницьких злодюжок!

  3. Гоните этого проктолога из Хмельницкого!

  4. полный бред.

  5. Відверни Господи країну від цих сволотівців.
    Ми вже надивилися на них в місті. Банда голодранців обпірилася на все життя.

  6. ха-ха-ха-хааааа ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  7. Міша з юліної партії. До Свободи немає жодного відношення

  8. такий собі тягнисрак з семчисволотою

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.