Хмельницьке Держбюро розслідувань очолив київський податківець

Заступника начальника відділу протидії незаконному обігу підакцизних товарів міжрегіонального оперативного управління Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби Сергія Палатова призначено директором територіального управління Державного бюро розслідувань у Хмельницькому.

Відповідне представлення силовика сьогодні відбулося у приміщенні Хмельницької ОДА.

Сергій Палатов (крайній справа)

“Ми будемо роботи все, щоб зміцнити довіру суспільства до правоохоронної системи, та готові до співпраці як з органами влади, так і з громадянами. Розуміємо, що для цього потрібні неупереджені та об’єктивні судові розслідування, а це ми роботи вміємо”, – наголосив Палатов

Також посадовець додав, що основна задача ДБР – захист інтересів держави та прав і свобод людей, а також  нагадав, що Державне бюро розслідувань буде здійснювати викриття та розслідування злочинів, здійснених правоохоронцями, військовослужбовцями, державними службовцями. Саме тому Сергій Палатов закликав усіх, кому стає відомо про такі правопорушення, звертатися до територіального управління ДБР та повідомляти про них в офіційному порядку.

Як відомо, 27 листопада 24 слідчих територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого в Хмельницькому, склали присягу на вірність народу України та розпочали роботу.

Хмельницьке ДБР поширює свою діяльність на Вінницьку, Житомирську, Рівненську, Хмельницьку, Чернівецьку області.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.