Хмельницький ліцей підкинув ще 5 млн грн “забаненій” фірмі екс-депутата

Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі наук за результатами тендера 30 листопада підписав угоду з приватною фірмою “Діта” (Хмельницький) на реконструкцію даху будівлі з утепленням зовнішніх стін цього закладу на вул. Озерна, 14 (коригування) загальною вартістю 5 млн грн.

Про це повідомляється у системі “Прозорро”.

Торги були проведені шляхом переговорної процедури. Замовник це обгрунтував тим, що у 2017 році “Діта” стала переможцем з виконання реконструкції даху будівлі з утепленням зовнішніх стін хмельницького ліцею-інтернату. Його вартість становила 10,29 млн грн.

Однак 13 листопада 2018 році проектна організація  «Проект-Менас» виявила ряд додаткових робіт, які не були передбачені початковою проектно-кошторисною документацією, але виконання яких є вкрай необхідним для забезпечення повного циклу робіт. Всі визначені додаткові роботи, які пройшли  державну експертизу, технічно та економічно пов’язані з первинним договором і є обов‘язковими для виконання, оскільки технологія будівництва потребує одночасного виконання деяких робіт, передбачених початковим проектом та додаткових.

Виходячи з цих міркувань, тендерний комітет ухвалив рішення віддати підряд фірмі “Діта”. Кінцевий термін виконання додаткових робіт – 31 грудня 2019 року.

За даними аналітичної системи YouControl, «ПФ «Діта» зі статутним капіталом 5 млн. грн. одноосібно належить екс-депутату Хмельницької міськради Михайлу Кіперману. Заснована фірма у 1995 році, на сьогодні керівником значиться Артем Мацьков.

У квітні 2018 року адмінколегія Хмельницького обласного тервідділення АМКУ оштрафувала фірму “Діта” за тендерну змову, а також заборонила брати участь в державних закупівлях на три роки. Наразі ця компанія внесена до переліку підприємств, які порушили економічну конкуренцію.

У травні 2018 року комунальне підприємство архітектурно-будівельного проектування Хмельницької обласної ради недопустило ПФ “Діта” до участі в аукціоні з будівництва лікувально-діагностичного корпусу Хмельницької обласної дитячої лікарні очікуваною вартістю 172,1 млн грн. Причина – порушення законодавства про захист економічної конкуренції (заборона діє 3 роки).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. А що скаже пан прокурор ???

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.