Дежавю у справі депутата Харкавого – на підготовче засідання не прибув один із захисників

Колегія суддів Хмельницького міськрайонного суду по другому колу взялася за проведення підготовчого засідання у справі депутата Хмельницької облради від партії “За конкретні справи” Миколи Харкавого, який обвинувачується у шахрайстві і наданні неправомірної вигоди (ч.2 ст.15 ч.4 ст.190, ч.4 ст.27 ч.2 ст.15 ч.4 ст. 369 КК України).

Головуюча суддя Світлана Данькова звернула увагу на відсутність одного із захисників Харкавого, адвоката Михайла Даниленка. Як пояснив сам підсудний, його захисник перебуває за межами Хмельницької області і бере участь в інших судових справах (відповідне клопотання від адвоката було передано судді – НГП).

Водночас Харкавий не наполягав на присутності Даниленка і заявив, що інший його захисник Олександр Плахотнюк є основним і працює з ним і самого початку.

Адковат Плахотнюк додав, що разом із паном Даниленком вони входять до одного адвокатського об’єднання.

Заслухавши думки учасників процесу, суддя Данькова вирішила відкласти засідання, зіславшись на ч.1 ст. 324 КПК, яка гласить, що участь захисника у судовому засіданні є обов’язковою.

Після засідання київський прокурор САП Ігор Щур віджартувався, мовляв, “не вистачать стільки здоров’я, щоб їздити” (з Києва до Хмельницького – НГП).

Розгляд справи відклали на 25 січня 2019 року.

Як писав НГП, 9 липня 2017 року колегія суддів Хмельницького міськрайонного суду відкладала справу Харкавого через неявку адвоката Михайла Даниленка.

Нагадаємо, що раніше Хмельницький міськрайонний суд повернув Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі Генпрокуратури обвинувальний акт щодо депутата Миколи Харкавого.

11 вересня  Апеляційний суд Хмельницької області скасував ухвалу Хмельницького міськрайонного суду щодо повернення прокурору САП обвинувального акту через невідповідність вимогам КПК України.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.