Справу депутата Харкавого відклали, бо не прийшов другий адвокат

Сьогодні Хмельницький міськрайонний суд приступив до підготовчого засідання у справі депутата Хмельницької облради від партії “За конкретні справи” Миколи Харкавого, обвинуваченого за ч.2 ст.15 ч.4 ст.190, ч.4 ст.27 ч.2 ст.15 ч.4 ст. 369 КК України (“Шахрайство” і “Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі”).

Микола Харкавий. Фото НГП

Розгляд “забуксував” через неявку адвоката Михайла Даниленка. За словами Харкавого, його захисник перебуває на іншому засіданні. Сам же обвинувачений не наполягав на його присутності, зважаючи, що у судовій залі сидів інший адковат Олександр Плахотнюк.

Крім цього, заступник Генпрокурора і керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назарій Холодницький ввів нового прокурора по справі Харкавого. Замість прокурора Віталія Шкрума на засідання з Києва прибув прокурор Щур.

Зрештою, колегія суддів вирішила відкласти засідання до 30 липня, щоб в майбутньому уникнути можливих підстав для оскарження вироку. Адже, як пояснив суддя Олег Антонюк, якщо адвокат Даниленко, який письмово не попередив про неявку, скаже, що він не згідний з будь-якою позицією у момент своєї відсутності, це буде підставою для перегляду справи.

Нагадаємо, що у середині червня 2017 року співробітники департаменту захисту економіки, територіального підрозділу в Хмельницькій області Нацполіції та Національного антикорупційного бюро України затримали Миколу Харкавого на 50 тис. дол, які отримав від директора комунального закладу освіти «Славутинка» Олени Козлової. Кошти були вилучені в одному з номерів готелю дружини обранця.

Тоді кримінальне провадження було відкрито за ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України (“Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою”), але згодом його перекваліфікували у шахрайство.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.