Обвинувальний акт по депутату Харкавому повернули антикорупційній прокуратурі

Колегія суддів Хмельницького міськрайонного суду повернула на доопрацювання Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі Генпрокуратури обвинувальний акт, складений стосовно депутата Хмельницької обласної ради Миколи Харкавого за ч.2 ст.15 ч.4 ст.190, ч.4 ст.27 ч.2 ст.15 ч.4 ст. 369 КК України.

Депутат Микола Харкавий. Фото НГП

Відповідну ухвалу було оголошено 30 липня.

“Трійка” суддів задовольнила клопотання сторони захисту депутата. Так, за словами фігуранта справи, він ще в листопаді-грудні 2017 року звертався листами до керівника САП Назара Холодницького і генпрокурора Юрія Луценка з вимогою закрити кримінальне провадження. Натомість в обох випадках отримав відмови.

“На думку антикорупційної прокуратури, підозра є обгрунтованою. У чому ж її обгрунтованість? Вони зіслалися на заяву про злочин, яку написала на мене Козлова (виконуюча обов’язки директора Кам’янець-Подільської спеціалізованої школи-інтернат “Славутинка” – НГП), що я вимагав хабара. Перепрошую, але в заяві згадувалося троє депутатів: Харкавий, Фрідман і Гладуняк. Тому це маленьке твердження говорить про неправильність підозри”, – вважає Харкавий.

Під час зачитування клопотання про повернення обвинувального акту Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі з метою усунути недоліки Харкавий наголосив на трьох допущених недоліках.

По-перше, формулювання обвинувачення зводиться до дослівного цитування обставин кримінального правопорушення. За словами обранця, ці поняття не можуть бути ідентичними, про що свідчить постанова Верховного суду України від 24 березня 2016 року. Тому це не відповідає п. 5 ч. 2 ст. 291 КПК.

По-друге, САП не дотрималася презумції невинуватості.

“В обнувальному акті вказано, що Харкавий, нехтуючи зазначеними вимогами законодавства, умисно вчинив кримінальне правопорушення за наступних обставин (аркуш 4)… Харкавий М.О. виконав усі дії, які вважав необхідними для заволодіння чужим майном, грошовими коштами у розмірі 50 тис. дол… (аркуш 10). В обвинувальному акті сфоромовано передчасну позицію, в якій відображається твердження, що Харкавий є винуватим до винесення відповідного рішення. А це є істотним порушення ст. 6 Конвенції Ради Європи про захист прав людини і основоположних свобод, ст. 62 Конституції України і ст. 17 КПК”, – наголосив обвинувачений депутат.

По-третє, в обвинувальному акті фігурують різні адреси, які вказують на складання цього документа Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою.

Разом з тим, прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Щур відкинув усі закиди сторони захисту. Він вважає, що обвинувальний акт складений, відповідно до Кримінального процесуального кодексу і не має підстав для закриття справи.

Доводи прокурора САП були відкинуті колегією судом. Повний текст ухвали головуючий суддя Андрій Місінкевич оголосить 3 серпня.

У коментарі ЗМІ прокурор Щур коротко сказав, що вони після отримання повного тексту ухвали прийматимуть рішення, чи оскаржувати її в апеляційній інстанції.

Нагадаємо, що у середині червня 2017 року співробітники департаменту захисту економіки, територіального підрозділу в Хмельницькій області Нацполіції та Національного антикорупційного бюро України затримали Миколу Харкавого на 50 тис. дол, які отримав від директора комунального закладу освіти «Славутинка» Олени Козлової. Кошти були вилучені в одному з номерів готелю дружини обранця.

Тоді кримінальне провадження було відкрито за ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України (“Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою”), але згодом його перекваліфікували у шахрайство.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 103

 1. Да, действительно интересные комментарии, интересные и новые для НАБУ. Пишите все, что знаете, мы всегда с вами и среди вас! У нас тоже «липові імена»)

 2. Просто поважаю Миколу Харкавого і радий, що суд вернув той обвинувальний документ, бо ще спочатку було ясно, що він там ні при чому! А про почерк Козлової (тут згадували) і на що вона здатна – вже знає вся область і далі, вона його не замалює вже ніякими іменами! На підлості і брехні можна зайти далеко, а от вийти – нехай тепер думає – як?

 3. Клянусь, стаю на коліна, присягаюсь перед усіма виборцями, земляками, коханою дружиною, якій був відданий за час всіх 25 років чесної служби Незалежній Україні в митних органах , що не взяв там ні копійочки. Саме великий організаторський талант моєї дружини дозволив заощадити трохи і пристойно очікувати старості.

  • Намагаюсь зачепити Харкавого. Як вважаєте – мені це вдається? Підписалась його прізвищем, щоб не зрозумів! Сама придумала! Цього разу не радилась з НАБУ і своїми друзями, я вже й сама вмію.

  • Козлова не заощадила, мабуть. Жаба душить!)

  • Що ти слюні розпустив-знаю добре тебе ітвоі “здібності”.Страшно визнавати провину но ти повинен понести покарання на повну. СЛАВА УКРАІНІ!

   • І це знову я сама придумала – такий ось хід! Пашка мені трохи допомагає, бо ж бачте – як за мене взялися. Він зі мною, ми удвох, щоб мені було не так страшно. Все-таки, страх, поділений навпіл – це напівстрах! Розумієте?

   • Набравши повні груди повітря, досить таки самокритичний Павло нарешті зібрався силами та вирішив звернутись сам до себе: «Що ти слюні розпустив-знаю добре тебе ітвоі «здібності».Страшно визнавати провину но ти повинен понести покарання на повну. СЛАВА УКРАІНІ!»….

 4. Судя по интенсивности и содержанию комментариев, Харкавый подтверждает свои кулуарные обещания “стереть Козлову с лица земли”

 5. Хабарник той Харкавий, як і більшість нинішньої влади! Затриманий на гарячому під час отримання хабаря! Шо ще треба доводити? Співставте його офіційні доходи та витрати і ще раз впевнитесь що він хабарник, тобто злочинець, який має сидіти в тюрьмі!!!

  • Так, шановний хмельничанин, добре, що ви нарешті такий з’явились тут! Зараз складемо протокольчик. Нам якраз таких і треба! Значить так, завтра в 7 ранку щоб були біля облдержадміністрації на площі, біля лавок між деревами там чекайте нас. І щоб всі документи мали при собі! На майно, на квартиру, беріть все, що є в хаті. Будемо розбиратись і класти край розмовам! Що розмови? Треба діяти! І основне: напишіть на листку, можете від руки простим олівцем: ваші доходи і витрати, щоб ми точно вже знали, що говоримо не з хабарником. Зрозумійте правильно! Бумагу треба по любому. І все, що зможемо – зробимо, щоб вам помогти! Якщо ви виявитесь не хабарником (тільки ви маєте це довести нам, бо хтозна – може вас і на гарячому, і на теплому брали…ви вживаєте??? – ну, це просто уточнення), то по-любому, якщо ви чесний, то щоб ви знали – ви будете висіти (ваш портрет) скрізь по Хмельницькому замість портретів політиків! Ми вам це організуємо, бо якраз цим займаємось! Ви станете знаменитим, обіцяємо! До зустрічі завтра. Вдягайтесь все чисте, будемо фотографувати і знімати на камеру!

   • всю ніч писав таблицю, олівцем простим писав, як ви казали. Підправимо якшо шо? цифри чуть не сходяться, зараза!

   • Якусь чергову маячню написав Харкавий підписавшись киянином! Не бери хабарі злочинець, не руйнуй Україну!

    • Я просто не можу вичислити – де цей Харкавий, під яким іменем? І, чесно кажучи, сам у шоці від прочитаного. Я б на лавку під ОДА не пішов би, це точно – на чорта мені це, хлопці? Але от той лозунг: не бери хабарі злочинець, не руйнуй Україну! – я читав і чув десь. Якщо це казав Харкавий, то давайте так – я цього не казав! І я взагалі-то Анонімний, тому ви мене не знайдете, бо я-не я і хата не моя! Як я вас «сделал» – красіво, правда?

  • Ахахахахахахахаха, плачу?????

  • Прийшов на лавку хмельничанин?

  • І ти, з малої букви хмельничанин, разом з таким самим козаком, він там нижче, обидва чи два в одному, перед тим, як виступати в ролі судді, «впевнись», як ти кажеш, бо якщо не «впевнився», то «струси вольфрам» собі! Вдар сам себе, головою об стіну, якщо немає кому допомогти тобі з цим.

 6. Може пішов нову сорочку купити?

 7. судячі по тому як деякі тут захищали Харькавого , він має ” добрих” ботів, мушу вас засмутити, Козлова всі гроши вклала в інтернат, ніякого крімінального провадження щодо неї немає, а вот ця банда ” сірих кардиналів” ( Харькавий, Гладуняк і Фридман) незабаром піде баланду їсти

  • Та й вам не має чому засмучуватись, мушу вас порадувати: як справжній козак, ви матимете нагоду проходити як свідок або ж співучасник – в який саме «інтернат» вкладала, і буде ще багато цікавинок. Це надзвичайно захоплююча участь, і ви зможете проявити себе, як кажуть, по-новому!??

  • Ой, козаче, не спішив би ти з своїми роздумами, так завзято, хто що буде їсти – от дурне! Чого дурне, бо бідне, чого бідне, бо дурне!

  • Невеличку поправку вирішив написати. Не деякі, а майже всі захищали і підтримують Харкавого в цій історії! З того, що чув останнім часом, то саме так. Нормальні люди давно розуміють, що це повне безглуздя. Це ж треба дійти до якого цинізму, щоб ще й вдавати з себе потерпілу! Щодня гинуть люди, що в країні відбувається, а комусь шоу захотілось. Тому цих декілька засланих в коментатори козачки цілком логічно так і сприймаються. Хто, коли і де, скажіть, стукачів і тих, хто організовує підстави, сприймає як людей? Ніхто, ніколи і ніде! Навіть в службах їх сприймають як інструмент, але не як людей. І іхніми ж методами поступають з ними ж, як тільки трапляється нагода. Життя прожив, точно знаю, повірте. Побачите й тут.

  • Тому вас разом з вашою провокаторшою Козловою будуть абсолютно заслужено висміювати тут і не тільки тут, бо ви клоуни! Цирк поїхав, а клоуни залишились – дуже доречно, по-моєму.

  • Цей писака-козак, який сам себе з малої букви назвав, це такий козак десь як Козлова балерина! Чуєш ти, я б своїм ботом заїхав би тобі так, що ти свої зуби позбирав би! Навчись писати українською мовою спочатку. Або якщо вже російською, то нехай ця біда навчить тебе, вона вчителька російської мови. Це такі, як ти і Козлова, в усі часи знищували українців і все українське, поліцаї ви продажні, саме такі, як ви, і з такими самими принципами здавали справжніх українців і господарів, еліту нації і державників!!! Вас разом з нею треба на мотузку пішки вести в Київ в те НАБУ, щоб вся Україна бачила хто її насправді руйнує, ще й прикриваючись дітьми! Ваше лицемірство перейшло будь-які межі!!!

   • Хлопці, я місцевий і я з вами! А Козлова не з нами, і дякувати Богу! Балерина Козлова??????

 8. А «злі боти» Козлової поки що залишаються дезінформованими і продовжують сприймати бажане за дійсне!))

 9. Бо боти Козлової, і навіть її тіні, з усіх сил стараються не чути і не бачити новин, навіть цієі, що вище, не до того їм!!! Там голови киплять. Коректори і олівці в школі закінчились, списали всі, так підправляли.

  • Отлично! Работа кипит – контора пишет!

   • От печаль?Ти ба, ще одного козака Козлової за сьогодні нема-як не було! Нема кому гопака затанцювати! Перевелись козаки, списались!?

 10. Скільки всього пропустив!!! Також скажу коротко, я за Харкавого! І весь час не можу зрозуміти – чого це людина ще й має доказувати щось в цій ситуації? Шито білими нитками – спланована провокація! Якщо мають хоч якусь совість, зупинилися б, бо чим далі в ліс – тим більше дров!

  • Отож-бо!

   • для этого надо иметь силу и человечность, чтобы признать свою ошибку. Не исключено, что она об этом очень сильно жалеет. Но женщина должна быть действительно сильной, чтобы признать. В противном случае – ясно, что это будет её фиаско, может даже роковое.

 11. Харкавого на нари!!!

  • И тут, после бодуна, решил вступить в дискуссию последний бот Козловой. Сказал быстро, как отрезал, и сразу же накрыл голову подушкой. Дерзкий, однако!))

   • ?На пляшку заробляє, для такого діла можна й прізвище змінити, це не смішно, ломка в мужика!

 12. Не хотелось бы переходить на личности, но раз уж так активно развивается эта тема, взгляд со стороны: обратите внимание на внешний вид и поведение сторон по видео. Харкавый – уверенный мужчина, выглядит хорошо и молодо, речь понятная и грамотная, приятный, не токсичный голос, глаза не бегают, смотрит и говорит открыто. Козлова – выглядит заметно старше, чем он (хотя по годам на пару лет моложе, по биографии), обратите внимание на её руки, сначала занимает позицию «руки в боки», а когда переходят к конкретике – то и дело перебирает руку в руке, глаза бегают – то на прокурора, то на оператора, как будто хочет увидеть реакцию оператора или получить какую-то его поддержку, даже визуальную, она явно неуверенно чувствует себя и это о многом говорит! Посмотрим дальше – она ещё эти свои глаза будет пытаться прятать. И как бы не пыталась скрыть – не получится, никогда! Ложь видно! Даже самые талантливые актёры прикладывают очень много усилий чтобы качественно сыграть роль. Кстати, ее интервью в облраде, которые есть в интернете, тоже красноречиво говорят о том, что эта женщина играет. Но играет плохо, явно видно ложь и все сопутствующее. Причина такого поведения?-внутренняя, плохие внутренние человеческие чувства, она напитанная этим всем и живёт в своём мире негатива, оправдываясь, даже наверное перед самой собой тем, что она «борец за какую-то свою правду (то есть, ложь уже изначально), чуть ли ни единственная такая, с претензией на успех и статус героини» и все это она пытается получить и на этом каким-то образом выехать – за чужой счёт, за счёт бюджетных средств, даже переступая через святое- за счёт детей, используя их в своих целях, за счёт своих подстав, подлых поступков и лжи, во всем. Цель этих телодвижений, как и сам путь к их достижению – понятно, что безосновательны и ничтожны! Соответственно – результат для неё будет таким же. Законы природы таковы! Ей не на кого обижаться- губит себя сама и это явно видно невооружённым глазом, в том числе с психологической точки зрения.

  • Бо злість старить людей так, що страшне, робить з них не людей, а мавп!?от воно й того так! Я люблю тільки молодих і добрих, бо як добра, то значить вічно молода! Цей психолог ше мало пройшовся по цій «героїні», але правильно – більше добра вам в лєнту, люди!!!

  • Можу констатувати, з досвіду, що поведінка цих людей свідчить про таке. Чоловік, в даному випадку, є незалежним ні від кого, тому й почувається вільно, він знає і усвідомлює свою невинуватість, тому спокійно висловлюється і поводиться. Жінка, скоріш за все, є залежною, можливо саме від того, хто її використав у своїх більш глобальних або й в спільних цілях, тому це стандартна поведінка виконавця афери. До останнього буде лукавити і навіть викликати будь-якими способами до себе жаль, що в даній ситуації виглядатиме, як мінімум, парадоксально. Але це те, на що в її обставинах буде робитися основна ставка, свого роду маніпулятивна. Звертаю увагу всіх «небайдужих» до подібного роду маніпуляторів – проявлений з вашої сторони жаль, а ще необачніше – будь-які спроби підтримки, дуже несподівано, але дуже реально, дадуть вам можливість набути статусу обвинуваченого, а їй – потерпілої, в черговий раз і в усі рази. Це її роль, участь і свідомий вибір, за який має відповісти.

   • А вам нікому не приходила думка, що в неї параноя? Ознаки манії переслідування є, ще гляди, і на батьків з дітьми буде в суд подавати, якщо їй видасться, що не підтримують в якихось їі бажаннях! Спаси і сохрани від такої директорки

    • Все може бути! Мене дуже дивує її поведінка, і як людини, і як жінки, та й як педагога і керівника. Це не захист школи, а якась політична реклама. Вона вирішила, що це її приватний заклад, а не комунальний? Тоді хто ж його фінансує? Обласна рада і батьки учнів. Нехай скаже де бюджетні гроші поділись, а тоді продовжує рватись в політику, як скажена. Щоб не було «раздвоения личности». Зробила вже таку рекламу цій Славутинці, що навряд чи хтось захоче пов‘язувати життя своєї дитини з такою людиною. Нічого педагогічного в ній не бачу, з такою її поведінкою, правду кажете – щось медичне тут є!

 13. Я не експерт і не психолог, але роки знаючи цих і про цих людей як земляків, можу побитись об заклад за те, що Харкавий не залежний ні від кого в цьому світі – це абсолютна правда! Ніхто в області і ніде не зможе заперечити цього. В нього прості і дуже добрі батьки, всього по кар‘єрі і в житті добився сам, і став заслуженим генералом, починаючи з найнижчого інспектора. І на виборах він блискуче переміг, скільки роботи з виборцями проводив, скільки його виступів в обласній раді – це один з самих активних депутатів ради! Тому нехай там та Козлова хоч гопки скаче і пір‘я на голові їй не поможе, бо в голові в неї також пір‘я! Посягнути на авторитет, честь і гідність саме цього чоловіка – пупок в неї розв‘яжеться! І це вже зрозуміло й по цьому судовому засіданні.

  • То ж зрозуміло! Багатьох місцевих вже її розкусили,розумні люди все бачуть. А я так підсів на цю тему,щодня читаю, жінка з дому ще не вигнала? Але я щасливий, в мене жінка не Козлова! бо ж був би вдома райотдел!!!

  • За Миколу Харкавого підійметься дуже багато земляків, але він ніколи не просить допомоги, навпаки сам завжди допомагає. Дуже гідний і справжній чоловік, ми гордимося ним і знаємо, що він виведе цю негідницю на чисту воду.

   • А Козлова на свои митинги в Хмельницком собирала деньги даже с учителей и родителей учеников. И на проверки кру собирала, чтобы замять утечку бюджетых средств. Все в Каменце это знают. Никто ещё не занимался этим так, как следует!

 14. Інформативно!

  • О, будь ласка, «усунула» Козлова! «Перекладала з місця на місце» і усунула собі 4 мільйони гривень! Не по-дитячому!!! А що прокуратура каже???

   • Частина 2 статті 366 Кримінального кодексу України: 5 років позбавлення волі із позбавленням права обіймати певні посади на строк до 3 років

    • Все потроху розкривається, чого й варто було очікувати. Людська підлість може не мати меж, але всеодно до певної межі! Ось і казкам Козлової кінець, а хто слухав – молодець! А тепер починається реальне дійство! Так саме буде язвити, нещиро і хитро, безпідставно і самовпевнено посміхатись, чи може їй вже не так весело?

  • Увага, терміново! Оголошується конкурс. Не на посаду директора Славутинки, ні, я там одна, всі мене почули? Ви ж не глухі? Конкурс інший: на зрячість! Дата проведення, сьогодні, це невідкладно!!! Умови: прийдіть в Славутинку і побачте ліфт і басейн! За це ви отримаєте приємний бонус і сюрприз від Славутинки, ми все дуже люб’язно запропонуємо вам. Ви пропливете в басейні, він у нас особливий, так ви ще не плавали, після цього ви підійметеся на ліфті, можете навіть прокататися – вверх і вниз, він у нас возить багатьох, навіть вправо і вліво, і до цього часу не застрягав. Важлива умова конкурсу!!!: хто не зможе цього всього побачити, цього всього – придбаного і зробленого мною важкою, натхненною працею, якщо ви сліпі!, то ви мені програли, і не просто програли! Якщо ви сліпі, то ви маєте принести мені 4 мільйони гривень! І НАБУ сюди мені щоб не вели, це конкурс! Ясно? Як будете йти на цей конкурс і приймати в ньому участь, гроші беріть відразу з собою, я вже бачу, що ви сліпі! Я так і знала – тільки я одна зряча!

   • Хочу усунути один недолік і присунути одну поправку, це все до конкурсу. По майну і обладнанню! Значить так, ліфт в нас розкладний і переносний, у нас в гаражі там є його невеличкі частинки, деталі, скажімо так, але я вам не можу обіцяти, що в той чи інший момент вони будуть саме там чи в іншому місці, тому що наш ліфт ще й ходячий! Я вас попереджала, в нас все не так, як має бути, в нас немає такого – має-немає, в нас немає! Ви мене зрозуміли? І якщо візьмете з собою воду, тільки багато беріть, крім грошей (нагадую-4 мільйони гривень, можете більше, але не менше!), то поплаваєте – в Дністрі, він у нас такий мальовничий, приїжджайте в Кам‘янець-Подільський, а я буду поливати вас від спеки водичкою, щоб ви не згоріли! Бо я, наприклад, дуже згораю, особливо в цю пору!

    • Брати за барки її, по всіх статтях! Хочу побачити як будуть діяти правоохоронні органи в цьому випадку!

   • ))) Вечерний квартал, можно подсказать идею.))) Но в реальности, все понятно! Конечно же, пусть теперь ответит аферистка за недетские игры с бюджетом!

 15. А мені ліфт сподобався, я такого ще не бачив???І журналісти так і не змогли побачити, і аудитори, і ми з вами його не побачимо, і всі можуть тільки не побачити, бо побачити не можна, можна тільки уявити – ліфт і ще басейн!)))) А знаєте чого не побачимо? Бо на ньому проїхалася балерина Козлова, і все – нема ліфта, як не було! Як і Павла нема, і козака нема, нічого нема, тільки Козлова є – там, де бюджетні гроші! Оце розв‘язка!

  • Слухайте, люди!!!, я все поняв, як придивився, то в неї ж окуляри розовуваті такі і з відливом якимось непонятним, це воно так дає її на голову!

   • Козлова, сколько ты весишь?
    – В очках – сто двадцать килограммов.
    – А почему в очках?
    – А без них я цифры не вижу.
    Но когда смотрю Акт проверки – очки снимаю! Усуваю очки, так же, как и 4 миллиона гривен.

    • І саме основне, що це так і є! Вона собі грає на публіку і робить своє діло! Треба розбиратись з нею і нехай несе відповідальність! А то вирішила, що тут їй можна все, бо вона з НАБУ і ментами водиться. Кам‘янецькі школи, та й люди, не бачили ще такого! Козлова – це лицемірство вищої гільдії, дуже правильно підмітили тут її акторське мистецтво. Шахрайка!!!

  • Давно переконався, що достовірну інформацію потрібно брати з офіційних першоджерел!

 16. Я не пропав. На вихідних мав час і що думаєте робив? А Конституцію читав! А будете?!??? Тепер знайте! Коротше, Біблію люди вибирають самі коли читати, а Конституцію читайте по любому, ніколи не буде пізно, як і Біблія! В мене висновки прості. Всім людям бажаю, щоб закони земні і Божі допомагали. А не людям, і серед них Козловій бажаю, щоб їй снилась Конституція! Не через день, а кожноі ночі! Я ще й стараюсь бути дуже добрим в цьому побажанні цій потєрпевшій, замітьте, і не бажаю їй прокуратури або ментів. Вони вже є в її житті, вона сама цього так сильно хотіла. А Конституція хай сниться! І на вухо вночі щоб прямо нашіптувались їй ці всі статті, від початку і до кінця, і з повтором кожної статті по 4 мільйони разів, якщо можна. А я буду продовжувати читати закони далі, прямо дуже загорівся цим! Мене, Петра, це все заділо!

  • Згідний!!! Якщо хотіла потріпатись, то це можливо хіба що по суті теми, а суті ж то немає! А якщо хоче на пустому місці ще й загяняти когось в глухі кутки, то сама заженеться! Все зрозуміло і однозначно! Все ясно і конкретно, це закономірність, життєва, і її обійти не вдасться. Чим швидше сама дійде і зрозуміє, тим краще може бути для неї.

  • крутий ти, Петро, поважаю!

 17. І вибачайте, що так щиросердечно і прямо, але мені от дуже хотілося б, щоб якогось разу самим найближчим часом, коли вона буде проситись в цих своїх мєсних чи немєсних дружків, коли вже в халепі опинилася, то щоб вони їй відповідали, як оце суд сказав в цьому випадку, по закону! Неконкретно, незрозуміло і суперечливо, Козлова!!! Я за правду і справедливість, і вірю, що це восторжествує! Неправду і підлість ненавиджу!

 18. Просто точка зору на основі викладеної тут інформації. Мені здається, що спроба можливої провокації в будь-якому її прояві в даному випадку не змогла б і не зможе проявити себе як інструмент боротьби з корупцією з різних причин, законодавчо передбачених. Тим більше, що відомі прояви цих дій вже не відповідають законодавству. Але головна причина в тому, що не той об‘єкт було обрано! Не на того замахнулись, простіше кажучи. І мотив заявниці, разом з її спільниками, які швидше за все, тут були, відносно найактивнішого депутата облради не вивчили і не дослідили належним чином перед цим. Дуже банально хтось вирішив і це була якраз, мабуть, заявниця, що в основу її дій для організації дискредитації депутата можна покласти твердження, що «всі хабарники, як і більшість влади». І це й навіть згадувалось тут в коментарях прихильником заявниці або нею ж самою. Але з цим твердженням потрібно працювати обережніше і набагато глибше, а не так примітивно, безпідставно вішаючи ярлики, і навіть й час підтвердив, що саме із заявницею є над чим працювати! Окрім цього, хтось може й розраховував, що люди темні, і на це, мабуть, теж розраховувала заявниця. Але люди виявились не такими темними і байдужими, як би комусь не хотілось. Прості люди (місцеві, очевидці, земляки, знайомі, колеги) викривають багато саме тих моментів, які й розкривають просту істину, реальну, а не вигадану і взагалі незрозуміло на підставі чого викладену в результаті в обвинувальному акті, як виявилось. Таким чином, завідомо неправдиві відомості, надані зацікавленими інформаторами, замовниками і заявниками, які переслідують якісь свої особисті цілі, що не мають нічого спільного із законом, створюють правоохоронцям незручні ситуації, де вони в подальшому самі собі продовжують створювати такі ж ситуації, здійснюючи безпідставні дії і готуючи документи, які не відповідають і не можуть відповідати вимогам закону, тому й дорога до суду для них терниста і до зірок їх не приведе, в даному випадку – очевидно!

  • Однозначно. Вступили в маргарин. Хто буде відшкодовувати шкоду невинній людині-безпідставно обвинуваченому, питання часу.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.