Хмельницька міськрада хоче стягнути 470 тис. грн з Миколаїва за розбитий електрокар у жахливій ДТП

Хмельницька міськрада заявила цивільний позов на суму 470 тис. грн колишньому директору департаменту освіти та науки міськради Романа Миколаїва, обвинуваченого за ч.3 ст. 286 ККУ (“Порушення правил безпеки дорожнього руху”).

Сьогодні таку інформацію озвучив суддя Хмельницького міськрайонного суду Володимир Навроцький на черговому засіданні.

Під цивільним позовом мається на увазі вартість службового легкового електромобіля Nissan Leaf, придбаного у хмельницького ПП “Автоцентр “Ліга-II” для потреб комунального підприємства по організації роботи міського пасажирського транспорту.

26 квітня 2018 року виконком Хмельницької міськради забрав електрокар у комунальників і поставив на баланс департаменту освіти та науки. 8 травня директор департаменту освіти та науки Роман Миколаїв видав наказ №17, яким підпорядкував собі Nissan Leaf “на час відсутності водія” та “з виробничою необхідністю”.

Вночі 29 травня електромобіль “Nissan Leaf” під керівництвом Романа Миколаїва допустив зіткнення з вантажівкою “Камаз”, який стояв на узбіччі. Внаслідок аварії двоє людей загинуло (завідуюча хмельницького дитячого садочку №53 “Веселка” Наталія Докторук і хмельничанин Олександр Манзюк). Ще четверо пасажирів електромобіля травмувалися.

“Незалежний громадський портал” отримав копію дорожнього листка від 29 травня, який був виписаний на “освітянський”  “Nissan Leaf”. Згідно з цим документом, цей службовий автомобіль мав стояти в гаражі о 18.20 того ж дня.

Крім того, цивільні позови заявили батьки загиблої завідуючої дитсадочку №53 “Веселка” Наталії Докторук Василь і Раїса Мельники. Зокрема, вони мають намір стягнути з Романа Миколаїва 955,2 тис. грн моральної шкоди. Іще 210,2 тис. грн компенсації позивачі виставили Моторно (транспортному) страховому бюро України.

Серед іншого під час нинішнього розгляду кримінальної справи в обвинуваченого з’явився новий адвокат – Юрій Ратушняк зі столичного адвокатського об’єднання “Гвоздій та Оберкович”. Він одразу попросив суддю відкласти справу для того, щоб мати час на ознайомлення з матеріалами провадження.

Захисник Ратушняк розкритикував дії слідства, яке, за його словами, порушувало права попереднього представника Миколаїва, також із цього київського адвокатського об’єднання.

Натомість представники цивільних відповідачів, адвокати Прядун і Говорецький заявили, що через зміну захисників із одного і того ж об’єднання, затягується розгляд справи.

Суд відклав розгляд справи Миколаїва на 19 грудня.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. Підхід до справи правильний. Винен, то відповідай і не наймай дорогих адвокатів, бо це ще дорожче обійдеться. Мера підтримую.

  2. Есть же у шамана бабки на киевских адвокатов! Хорошо накрал су.ка!

  3. Черговий пшик свободи і причому собі у штани.

  4. Десь ми вже таке бачили – зміна адвокатів. Сволота мавпує ригів!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.