“Дайош тариф” – Симчишин назвав кількість звернень від перевізників щодо підвищення цін на проїзд

Міський голова Хмельницького Олександр Симчишин зазначив, що з початку каденції (осінь 2015 року) регулярно отримує звернення від приватних перевізників щодо підвищення цін на проїзд у громадському транспорті.

Про це мер сказав в інтерв’ю руху “Чесно”.

“Звернення стосовно підвищення тарифу ми отримуємо регулярно. З другого дня, відколи я став міським головою, одним із перших листів, який ліг мені на стіл, був лист від перевізників. “Дайош тариф” – я їх називаю. І таких листів за ці майже три роки вже було кілька десятків. У нас останнє підвищення було з 1 вересня. І ми сказали, що найближчим часом навіть не думаємо й не будемо думати стосовно підняття тарифу на проїзд і в тролейбусі, і в автобусі, і в маршрутках”, – наголосив Симчишин.

Водночас міський голова визнав провальність останнього конкурсу на пасажирські перевезення, заявивши, що “на колись “жирні” маршрути №43 і №28 на них не подався жоден учасник”.

“Щоб стати перевізником, ти маєш придбати 8-10 транспортних засобів, а це величезний ресурс. Тобто мала би бути якась кредитна лінія мінімальна, лізингові програми й бачення розвитку транспортної галузі для людини, яка цей бізнес починає, хоча б на п’ять років. У нас величезна кількість договорів терміном на рік. Людина за рік об’єктивно нові транспортні засоби не відіб’є”, – додав мер.

Як писав НГП, наприкінці жовтня 2018 року приватні перевізники Хмельницького, які здійснюють пасажирські перевезення у автобусах та маршрутному таксі, звернулися до міського голови Олександра Симчишина з проханням переглянути вартість проїзду у бік збільшення – до 8 гривень.

На цю тему читайте матеріал “Без перевізників і маршруток: чому перевезення хмельничан стали нецікавими?

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 19

 1. Перевiзники купили 8-10 корчiв, в маршрут пустили 6, щоб економити тай возят людей як шпроти в банцi

  • Ось вони «бариги – борці» з чорнобильцями,учасниками бойових дій !

   18.01.2018 р. водій маршрутки № 18, державний номер ВХ 21-24 ВМ(назватись відмовився)перевізник ТОВ «Рембуд-транс», із явною неповагою до Учасника ліквідації аварії на ЧАЕС в 1986 році,безпідставно відмовив йому від передбаченого законом пільгового перевезення. Із цинічною зневагою створив конфліктну ситуацію, відрив двері маршрутки та висадив його із маршрутки.
   14.02.2018 р.. в м. Хмельницький, на зупинці «Бібліотека ХТІБО», водій маршруту № 41, держ. номер ВХ 71-01 АК(назватись категорично відмовився),перевізник не встановлений, із явною зневагою до потерпілого внаслідок Чорнобильської катастрофи,категорія 1, із цинічною зневагою створив конфліктну ситуацію, залучив до неї пасажирів«Я тебе туди не посилав,плати або виходь». Не бажаючи розвитку конфліктної ситуації він змушений заплатити за проїзд.
   23.02.2015 року, в 13.15 год., водій маршрутки №39, маршрут «Озерна-Гречани(ПМС-250,перевізник ФОП «Марценюк Віталій Михайлович», державний номер не встановлено, в супереч чинного законодавства вилучив посвідчення Учасника ліквідації аварії на ЧАЕС в 1986 році.
   Ця нечисть вже надресирована,як вівчури, в їх очах-одна «зелень» , не має нічого святого.. Вони висаджують людей, що своїм тілом захищали та сьогодні захищають свою рідну землю, де родились на ній,жили та ще поки що живуть і мають повне право на безкоштовний проїзд(мова йде про інвалідів – учасників АТО та чорнобильців).
   На жаль ці падлюки, інакше їх не назвеш, настільки приростають до своїх рулів в маршрутках(не всі звичайно,більшість водіїв нормальні українц-козакиі), що забувають, що в салоні автобуса люди, а не скоти, і вже не той день за вікном..
   Як вони вони,по хамськи,свавільно себе ведуть:
   Забороняють займати вільні місця в маршрутці, пояснивши, що вони платні,не зупиняються на вимогу особи-пільговика на зупинці громадського транспорту,нецензурно висловлюються щодо таких «безкоштовних» пасажирів, яких, мовляв, їздить багато, і вони за посвідченнями не будуть їх перевозити,вимагають оплату за проїзд у пільговиків чорнобильців,учасників АТО,застосовують (водій, кондуктор) фізичну силу до особи-пільговика(чорнобильців,учасників АТО) з метою змусити останнього залишити салон машини,приниження честі та гідності особи чорнобильця,учасника АТО.
   Кондуктор автобуса(молодий хлопець), номерний знак ВХ. 05-80 АА, маршрут № 21, 23.11.18р. звертається до людини похилого віку, учасника ліквідації аварії на ЧАЕС в 1986 року, прама мова (… ти старий давай не бикуй,тут всі платять,бери білет,або виходь…».
   05.11.2018 року водій маршрутки номерний знак ВХ 94-52 АІ, маршрут номер 27, «Озерна-Ружична». в сторону мікрорайону Ружична, при пред’явленні посвідчення учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС в 1986 році, при наявності вільного місця в салоні автобуса, відмовив у проїзді.
   05.11.2018 року водій маршрутки ном.знак маршрутки – ВХ 42-13 СН, номер маршруту-1741, із коментарями «…а де ти взяв це посвідчення,…мені потрібні гроші…, …. вас багато таких їздить…, ..я тебе туди не посилав…», застосував силу висадив чорнобильця із маршрутки.
   Про це,що перевізники Кузьмін Петро Петрович, Проказюк Андрій Олександрович, Марценюк Віталій Михайлович, Мішин Олександр Володимирович нічого не знають, не вірю – ЗНАЮТЬ!!! Тоді питання,чому хамів водіїв із кожним місяцем не зменшується, а збільшується із арифметичною прогресією.
   Коли комерсанти – перевізники йшли на конкурси, вони декларували, що будуть працювати згідно законодавства України, тепер вигадали свої закони. Отож, гнати з маршрутів с…..ю. мітлою цих комерсантів та відновлювати комунальний транспорт.
   Сьогодні ніякого обліку пасажирів немає, а в транспортній мафії і їхнім кураторам з мерії напевно вигідний вал не облікованої готівки. Можна безкарно красти, от і вигадують проблеми. Із якої суми вони платять налоги?
   Розумію, що багато пасажирів в маршрутках самі винуваті, що дають так себе обдурювати і напевно поведуться на такі «слізні прохання».
   Виконком який засідає у Міській Раді забив на проблеми чорнобильців,учасників бойових дій, інвалідів війни(по перевезенню) «своїм стратегічним здобутком»,який здобув сидячи на стільцях в мерії, поприроставши до них одним місцем – великий «БОЛТ»
   Що,перевізники не знали,що будуть возити пільговиків (Закон не нинішній),а не подобається чи не вигідно-міняй свою діяльність,а не обкрадай людей!
   Створюється враження,що це не маршрутки, а в більшості бочки із оселедцями обслуговують НАС Хмельничан?
   І ведуть нібито вони ТАК, ЩО приватизували дороги,зупинки –скоро і повітрям будуть торгувати.
   НЕ ПОБАЖАЄМ цим ВИРОДКАМ ЩАСЛИВОЇ ДОРОГИ!

 2. вже у всіх міста тарифи давно набагато більші. на все. на проїзд, на тепло особливо!

 3. Даєш як у Полтаві! В Полтаві маршрутка 4гривні! А мінімальна Зарплата в Полтаві така ж як і у всій Україні!

 4. Ціни на пальне зменшилися, то вже заспокойтеся

 5. Чем быстрее будет электронный билет, тем быстрее все увидят сколько мишин и сыновья прячут бабла от налогообложения.

 6. Ой! Не делайте мне нервы! Электронный квиток в маршрутке!? Дурень думкою багатіє!

  • Поменьше таких баранов как ты и мы точно разбогатеем. Даёшь электорнный билет!!!

   • Ну шо тебе сказать. Как по мне – это не решение проблемы. Лучше развивать общественный транспорт, желательно электро. Примеров достаточно. Говорят (сам не видел) что-то интересное сделал Гройсман в Виннице.
    Вот внесём изменения в основной закон и…? А мои друзья в Евросоюзе пожимают плечами на мой вопрос об электронном билете.
    А ты обиделся? Знаю, что чувство юмора – очень индивидуальное чувство.

 7. Невже мерія не бачить, які в нашому місті умови перевезень? Маршрутки старі-престарі, інтервал руху завеликий (тому люди змушені, в буквальному розумінні слова, запихатися в переповнений транспорт), переповнені, водії нечемні, а от плата за цю «послугу» – захмарна. Я згодна платити, але за послугу, а не за знущання!!!

 8. Невже мерія не бачить, які в нашому місті умови перевезень? Маршрутки старі-престарі, інтервал руху завеликий (тому люди змушені, в буквальному розумінні слова, запихатися в переповнений транспорт), переповнені, водії нечемні, а от плата за цю «послугу» – захмарна. Я згодна платити, але за належну послугу, а не за знущання!!!

 9. СУПЕР ВОВКОДРАЙВЕР! НЕ ТАРИФИ ПІДВИЩУВАТИ, А ГНАТИ ЦИХ БАРИГ ІЗ МАРШРУТІВ. ВЛАДА ВПЕРЕД РАЗОМ З НАМИ,ІЗ ХМЕЛЬНИЧАНАМИ – НАВЕДЕМ ПОРЯДОК ПО ЦЬОМУ ПИТАННЮ

 10. Абрам ты дебил конченый.

 11. Потрібно великогабаритні автобуси і тролейбуси закупляти а не з баригами маршрутчиками домовлятись

 12. Рынок все отрегулирует, пріватній власник усе забацает єфффективно. Не нада валнавацца.

 13. Мерія накупила для перевезення сміття суперові мерседеси, вольво, а людей возять як паршиву скотину. Чому? Бо манзій і решта злодіїв не хотять від корита відступитися та щей з симчишином діляться. Скільки ми ще будемо цій банді терпіти?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.