У Лозового планують пересадити у крісло голови РДА ще одного голову райради

На посаду голови Полонської райдержадміністрації претендує діючий голова Полонської райради Олег Янчук.

Про це свідчить дані з Єдиного державного реєстру декларацій.

Пан Янчук на місцевих виборах 2015 року обрався депутатом Полонської райради від президентської партії БПП.

Нагадаємо, що 22 жовтня Президент Петро Порошенко призначив Василя Франчука головою Старосинявської районної державної адміністрації. До цього пан Франчук працював головою райради.

Як писав НГП, 21 серпня співробітники Генеральної прокуратури України спільно зі співробітниками відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління Служби безпеки України у Хмельницькій області та працівниками Національної поліції України викрили в одержанні неправомірної вигоди голову Полонської районної державної адміністрації Віктора Солодкого.

Посадовець вимагав від представника одного з фермерських господарств грошові кошти у розмірі 32 тис. 900 доларів за винесення розпорядження про затвердження технічної документації земельних ділянок загальною площею 94 га для ведення сільського господарства терміном на 10 років.

Голову РДА затримано під час одержання чергової частини неправомірної вигоди в сумі 15700 доларів.

Солодкому повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Гідне призначення достойної людини!

  2. На місцевих виборах я підтримувала Конкретні справи”,надіялалась, що Герега, як успішний бізнесмен почне наводити порядок на місцевому рівні. Але не так сталось,як гадалось. За поданням Лозового в Старосинявському районі призначено головою РДА двічі судимого і т.п. Франчука.Персоналу РДА вигідно, він нікого не чіпає займається особистими справами, а вони самі по собі.Спарувалися два клоуни з головою ради Олійником в котрих одне на думці, когоб підчепити на могорич. Пане Лозовий підбирайте в свою команду менеджерів-управлінців, а не пройдисвітів.

  3. Як можна призначати Янчука якщо на посаді голови районної ради нічого не зробив спочатку хай відзвітує перед районном перед своїм селом в якому нічого не зробив Пане Лозовий подумайте

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.