Голова Старосинявської райради пересів у крісло голови РДА

Президент Петро Порошенко призначив Василя Франчука головою Старосинявської районної державної адміністрації.

Про це сказано у розпорядженні глави держави від 22 жовтня.

У документі зазначено, що посадовець призначений зі строком випробування три місяці та оплатою праці, відповідно до законодавства.

Нагадаємо, що пан Франчук з 2015 року працював на посаді голови Старосинявської райради. На останніх місцевих виборах він потрапив до ради VII скликання від президентської БПП.

До обрання головою райради Василь Франчук два скликання був заступником голови Старосинявської районної ради.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 12

 1. Вірно написано “пересів”. А результат, як бв нульовий так і буде.

 2. Кого кого?Слизняка?

 3. На скільки пригадую, то у Старій Синяві межі ОТГ співпадають з межами всьго району…для для чого там взагалі райрада та РДА ? Повний маразм!

 4. Згідно з попереднім коментарем, створена одна громада на увесь район. Навіщо ці атавізми у вигляді ради та РДА? А це наші гроші і не малі, дороги, опалення шкіл та дитячих садочків.

 5. Хитрющий лис Франчук хоче використати момент. Напередодні створив на дружину фермерське господарство. А тепер при посаді загребе усі незатребувані паі земель сільгосппризначення У нього без вигоди ні кроку.

  • Навики перейняв у покійного Семенчука.Санітар попідчистає , що залишилось у районі

 6. Маразм капітальний… Куди дивиться Президет? Біографію провіряв спецслужбами? Висновки бачив? І так ше ж – В одному селі – три влади? Ви куди гроші викидаєте..?????????????????

 7. Кого оте що ви пишете інтирисує.Обраний головою райради Олійник так замочив посаду що серед ночі не зміг доіхати додому і бідняга заночував у машині. Коли проснувся то “чомусь” штани і сідушка були мокрі. За другого пройдисвіта і говорити не хочу.

 8. Обоє сапоги пара, глава ради і райдержадмінісрації. Району пі-дець…!!!!

 9. В яку прірву ми попали?!Франчук аферист за ті роки, що працював голобухом на цукровому заводі і в Семенчука написав “був на керівних посадах” У вказаному періоді фактично брав участь у злочинних угруповаррях за, шо був два рази судимий.Злодій Є злодій.Ганьба.

 10. Мрязі.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.