Симчишин надав нардепу Мельнику обгрунтування на 1482 сторінках, чому подорожчав проїзд у Хмельницькому

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин надав народному депутату Сергію Мельнику копії 1482 документів, в яких ідеться про обгрунтування підвищення вартості проїзду в громадському транспорті обласного центру.

Крім цього, мер повідомив, що на кінець серпня 2018 року приватним перевізникам відшкодовано з бюджету 2,91 млн грн за пільгові перевезення (загалом, закладено 5 млн грн). Комунальне підприємство “Хмельницькелектротранс” отримало 34,53 млн грн за перевезення пільговиків.

Як писав НГП, мажоритарник Сергій Мельник на прохання громадських активістів із “Хмельницького Майдану” підготував депутатський запит. Документ стосувався отримання економічного обгрунтування затверджених тарифів від управління економіки Хмельницької міськради; копії первинних документів від перевізників, якими визначалася вартість проїзду; обсяг бюджетних призначень у 2018 році на відшкодування перевізникам за пільгове перевезення пасажирів, а також суми фактичних проплат на 27 серпня.

Нагадаємо, що 23 серпня виконком Хмельницької міськради затвердив нові тарифи з перевезення пасажирів у міському пасажирському транспорті загального користування.

Таким чином, з 1 вересня проїзд у тролейбусах підвищився з 2,50 грн до 3,50 грн, на автобусних маршрутах (у тому числі, маршрутних таксі) – з 4 грн – до 5 грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 12

 1. Незаперечно, Мельник на відміну від Симчишин, розбереться в тих обрахунках.
  І немає сумніву, що Симчишин, якби не був мером, то жодних обгрунтувань не вимагав би, а стояв з шворою крикунів і бубеном на площі. Побратим Гончарук їздив в тролейбусі і відстоював кожного пільговикам в його правах.
  Тоді в розрахунках вони не колупалися, бо тями мало. Але табличку ділення, коли при владі, для перевізників застосовують жорстко.
  Шкода лише, що вартість затраченого паперу врахують НАМ в тариф.
  Їздять то вони всі не громадським транспортом.

 2. в Хмельницькому не маршрутки, а шпротовозки.

 3. МЕЛЬНИК, КОЛИ БУВ МЕРОМ, БАГАТО “НАГОПОДАРЮВАВ”. А СЬОГОДНІ ПРИ ТАКИХ ГРОШАХ, ЯКІ ЗАЛИШАЮТЬСЯ У МІСТІ, В НЬОГО СЛЮНА ТЕЧЕ !!!

 4. Праві на 110%. Не будь картавий мером, це був би плач та стогін за бідних хмельничан, яких влада та перевізницька мафія обдерають.

 5. В Хмельницькому самі низькі тарифи. в інших містах тролейбус вже 5-6, а в Києві 8. Маршрутки вже 7 і навіть 9 в Харкові і Запоріжжі.

  • Свої порівняння віддай меру, для агітації на наступні вибори.
   А для містян, допускайте в місто інших перевізників, які будуть возити за доступними цінами.
   І ще, розвивайте комунальний транспорт. Ставте своїх чесних свободівців керівниками КП і виконуйте обіцяне хмельничани, а не Машину і Кузьміна.

 6. Симчишин просто красун .

 7. Скільки, скільки з бюджету на Електротранс? 59197,8 тис.грн. в рік? Тобто 4933,15 тис.грн. в місяць, 164,438 тис.грн. в день або майже 47 тис. пільгових в день (якщо брати по 3,5)?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.