Мажоритарник Мельник просить місцеву владу обгрунтувати здорожчання проїзду в Хмельницькому

Народний депутат із 187 виборчого округу Сергій Мельник просить хмельницьку владу обгрунтувати підвищення вартості проїзду в громадському транспорті з 1 вересня цього року.

Фото НГП

Відповідний запит нардеп підготував після звернення до нього ГО “Хмельницький Майдан”.

Так, політик хоче побачити економічне обгрунтування затверджених тарифів від управління економіки міськради; копії первинних документів від перевізників, якими визначалася вартість проїзду; обсяг бюджетних призначень у 2018 році на відшкодування перевізникам за пільгове перевезення пасажирів, а також суми фактичних проплат на 27 серпня.

Як писав НГП, 23 серпня виконком Хмельницької міськради затвердив нові тарифи з перевезення пасажирів у міському пасажирському транспорті загального користування.

Таким чином, з 1 вересня проїзд у тролейбусах підвищиться з 2,50 грн до 3,50 грн, на автобусних маршрутах (у тому числі, маршрутних таксі) – з 4 грн – до 5 грн.

Окремо виконком підтримав пропозиції заступника міського голови Андрія Бондаренка. Зокрема, вартість проїзду тролейбусами у нічний час зросте з 6 грн – до 10 грн.

Також дорожчим буде проїзд автобусами та маршрутками після 20 години дня – він становитиме 6 грн. За словами Бондаренка, це необхідно для того, щоб стимулювати приватних перевізників дотримуватися графіків перевезень у вечірню пору.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 24

 1. Оце баран. нехай свого компаньйона Мандзія запитає, разом з Кузьміним. в 2012 році Мельник, Манзій, Кузьмін запустили своїх 120 маршруток.

 2. Око за око.
  Сволотівці в свій час теж лоскотали Мельникову владу в питаннях вартості проїзду і заробляли на цьому рейтинги.

 3. Нехай той Мельник спитає чому долар росте, а не займається піаром. Таке враження що він живе у іншому світі. Вартість пального постійно зростає, тому й ціна проїзду збільшується.

 4. а можете нагадати коли це було? якесь посилання дайте, відео чи текст?

 5. Дебіл б#я, ой дебіл! Та сиди ти вже тихо, добувай свою каденцію, бо більши туди ти не зайдеш. І дивись, щоб не спитали за статки. Що Манзій перестав давати долю чи менше дає, що хочеш перевірити!

  • Правильно. Хай зроблять ці документи доступні громадськості. Бо перевізники – народ п#здлявий. Половини вказаних пільговіків не перевезли, а ім відшкодовуй

 6. А яке йому діло до Хмельницького? Це не його мажоритарний округ.

  Хмельницький Майдан – це що за зкурвлена ГО, що до колишнього регіонала звертається?

 7. Я не прихильник Свободи , але хто б казав , Мельник , той при кому толком відремонтували не більше 10 доіг за 10 років , не встановили ЖОДНОЇ сучасного павільйону для очікування гром. транспорту , не встановили ЖОДНОГО ЛЕД -ліхтаря вуличного освітлення і придбали зо 3 задрочених траля , про які мер хвалився ледь не кожної наради Так і 10 р про…ли про якусь стабільність , а вчому вона , та стабільність ? Мабуть в тому , щоб усе прогресивне законсервувати , з власними критиками жорстко розправитися і самовдоволено керувати в мерському кріслі . Той зашморганий селюк тоді своєю бездіяльністю достав усіх містян , а зараз вирішив стати на їх захист . Тож пропозиція , нехай компенсує автоперевізникам гривню зі своїх мільйонів

  • Прочитай історію Украіни з 2014 року, тоді зрозумієш, чому зара типу щось ремонтують те, що навесні злазить

  • Ну і брехун ти Володька. Гидкий тупий брехун.

 8. Мельник дійсно не допрацьовував! При його головуванні секретарі міської ради на службових авто в не робич час і в не тверезому стані не їздили! І начальників управлінь в сізо не закривали так як героя Миколаїва! Тут “сволота” дійсно попереду!…

  • Ну ти і анекдот влупив. Це Валєрка Бучач ніколи не їздив? Та й сам Сірожа постійно гасав в дрова синій. Дві Ауді купив одну додому, одну на роботу. Номера однакові, тільки серія інша. Просто раніше поліція, тоді міліція ніколи ці номера не зупиняла, а честь віддавала. А Коцемир взагалі з мигалками ми їздив.

   • У кацемира мігалки були? Хіба що під оком. Дві машини з однаковими номерами? Щось нове

 9. Так як бреше теперішня міська влада при Мельнику ніколи не посміли б брехати. Мельник брехні не любив, теперішні дуже вже люблять. Роботи в місті Мельник зробив багато. Теперішні нульові після нього прийшли на все готове і всі його заслуги вкрали і присвоїли собі. Що ж то за влада, що всіх брудом поливає.

 10. В Полтаві знизили вартість проїзду в міському транспорті. В тролейбусі 2 гр., в автобусі 4 гр.

 11. При Януковичу усі надходження (кошти) м.Хмельницькогоблокувалися казначейством за вказівкою з Києва оскільки Мельник був єдиним опозиційним мером в Україні серед міст-обласних центрів.При такій ситуації все рівно утримувалось на рівні господарство,виплачувалася з/плата започатковувалося будівництво.А Ви поцікавтеся скільки зараз виділяється коштів на розвиток міста і тоді порівняйте.Якщосьогодні державні кошти міська рада кладе в банк під проценти,а не освоює то про що можна говорити.До речі левова частка об’єктів зданих в експлуатацію при Симчишині започатковані при Мельнику і Свобода на той час голосувала постійно-проти.Хочете реальності вникайте в суть а не в плітки.

 12. _____1234______Мажоритарник Мельник просить місцеву владу обгрунтувати здорожчання проїзду в Хмельницькому – Новини Хмельницького_____1234______

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.