Транспортну реформу Хмельницького підкоригують – стало відомо, які маршрути зникнуть, а які додадуться

У Хмельницькому проект регуляторного акту з перегляду сітки міських автобусних маршрутів загального користування винесли на обговорення.

Зазначається, що транспортна сітка наразі потребує оновлення шляхом перегляду старих, відкриття нових та скасування маршрутів з низьким рівнем пасажиропотоку.

Крім цього, за останні декілька років місто розширюється – збільшується кількість населення, активно будуються нові мікрорайони, соціальні заклади (торговельні центри, дитячі садочки, навчальні заклади тощо). Саме тому, діюча транспортна мережа не в змозі задовольнити потреби хмельничан у належному транспортному обслуговуванні та вимагає певного корегування.

На адресу керівництва міста та управління транспорту та зв’язку надходили неодноразові звернення від громадян з приводу налагодження роботи маршрутів по деяких вулицях у віддалених мікрорайонах (наприклад, на вул. Молдавській, що у мікрорайоні Лезневе), покращення транспортного сполучення для мешканців нових житлових будинків на вул. Трудовій (в напрямку до центру міста).

Для покращення надання послуг, поряд з функціонування автобусного маршруту №2 Вул. Північна – Ракове, на якому повинні працювати автобуси класу «І», планується запровадження додаткового маршруту №2А Вул. Північна – Ракове, на якому будуть працювати автобуси меншої місткості (класу «В»).

Також в схему руху автобусних маршрутів №25 Ракове – Катіон та №25А Ракове – Катіон буде додано вул. Подільську. Водії будуть здійснювати рух по цій вулиці  за окремими графіками.

Планується внести зміни в схему руху автобусного маршруту №20 Катіон – Лезневе, виключивши вул. Прибузьку та додавши вул. Молдавську.

Деякі маршрути транспортної моделі доведеться скасувати по причині їх збитковості, що пов’язана з низьким рівнем пасажиропотоку (зникне маршрут №31 Вул. Кармелюка – Вул. Свободи). По цій же причині заплановано зменшити кількість машин на автобусному маршруті №9 Вул. Староміська – Лезневе-2, залишивши на маршруті лише один автобус.

Органи влади приймають зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються в письмовому вигляді протягом одного місяця (30 календарних днів) за адресою: м. Хмельницький, вул. Сковороди, 12, тел. 79-55-25, 79-55-77.

Електронна адреса – ytiz-km@ukr.net.

Як писав НГП, з 27 грудня 2017 року у Хмельницькому вступила в дію нова транспортна мережа.

Заступник міського голови Андрій Бондаренко повідомив, що із введенням нової транспортної реформи у Хмельницькому практично зникли проблеми із перевезенням пасажирів в години пік.

Також читайте публікацію НГП “Без перевізників і маршруток: чому перевезення хмельничан стали нецікавими?

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Каліки взялись до “рехформ”! От вам і результат роботи міської влади.

  2. Корегувати вони будуть як той, що ,,хватить торгувати, бо вже нічим здачу давати,,

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.