Хмельницький суд знову візьметься за справу депутата Харкавого

Нова колегія суддів Хмельницького міськрайонного суду проведе підготовче засідання у справі депутата Хмельницької облради від партії “За конкретні справи” Миколи Харкавого, підозрюваного за ч.2 ст.15 ч.4 ст.190, ч.4 ст.27 ч.2 ст.15 ч.4 ст. 369 КК України.

За даними сайту “Судова влада України”, розгляд відбудеться 29 листопада о 10 ранку.

Доповідачем у справі визначено суддю Світлану Данькову.

Як писав НГП, 30 липня колегія суддів Хмельницького міськрайонного суду повернула на доопрацювання Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі Генпрокуратури обвинувальний акт по Харкавому.

Натомість Апеляційний суд Хмельницької області скасував ухвалу суду першої інстанції, наголосивши, що він не дотримався норм кримінального процесуального закону, коли повернув Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі обвинувальний акт. Апеляційна інстанція вважає, що “Місцевий суд вийшов за межі предмету судового розгляду, який вирішується в підготовчому судовому засіданні”.

Як відомо, Спеціалізована антикорупційна прокуратура Генпрокуратури склала обвинувальний акт стосовно депутата Хмельницької обласної ради Миколи Харкавого за ч.2 ст.15 ч.4 ст.190, ч.4 ст.27 ч.2 ст.15 ч.4 ст. 369 КК України.

Нагадаємо, що у середині червня 2017 року співробітники департаменту захисту економіки, територіального підрозділу в Хмельницькій області Нацполіції та Національного антикорупційного бюро України затримали Миколу Харкавого на 50 тис. дол, які отримав від директора комунального закладу освіти «Славутинка» Олени Козлової. Кошти були вилучені в одному з номерів готелю дружини обранця.

Тоді кримінальне провадження було відкрито за ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України (“Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою”), але згодом його перекваліфікували у шахрайство.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Пора вора в тюрьму отправлять. Сколько можно тянуть?

    • Пора Абрама в тюрьму отправлять. Сколько можно тянуть? Просится – надо!

    • Абрам ви хоч коли пишете коментарі включайте голову трішки! До чого тут «вор» і в тюрму! В кого то гроші вкрадені були?)

      • У вора по имени Абрам не включается голова, перегорели предохранители, поэтому он решил во всем признаться и попроситься в тюрьму. Он ещё не определился с аргументами и основаниями: будет ли это кража какая-то, либо же что-то связанное с оружием, но цель есть!))) Зима на носу, а у Абрама – ни мозгов, ни крыши, ни еды. Вот и просится, поэтому и пишет, там кормят наверное, немножко.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.