Три райони Хмельницької області не створили жодної ОТГ

Станом на кінець жовтня 2018 року, не утворено жодної об’єднаної територіальної громади у Віньковецькому, Ізяславському, Старокостянтинівському районах Хмельницької області.

Про це повідомляє прес-служба ОДА.

Крім цього, протягом 10 місяців облдержадміністрація надала 10 висновків на відповідність Конституції та законам України проектів рішень щодо утворення об’єднаних територіальних громад (Білогірської, Улашанівської, Ямпільської, Теофіпольської, Новоставецької) та 5 висновків щодо добровільного приєднання до об’єднаної територіальної громади (Гуменецької та Купецької сільських, Полонської та Волочиської міських ОТГ та  м. Славута).

Наразі утворено Білогірську селищну та Шаровечківську сільську ОТГ,  у яких у квітні поточного року, відповідно до постанови ЦВК відбулись перші вибори депутатів місцевих рад та голів об’єднаних громад. 23 грудня 2018 року відбудуться перші вибори депутатів та голів місцевих рад Улашанівської, Ямпільської, Новоставецької ОТГ. ЦВК не призначено додаткових виборів депутатів у Гуменецькій  та Купецькій ОТГ, до яких приєднались сільські ради.

Чинним законодавством не передбачено проведення додаткових виборів у міських об’єднаних громадах (Полонській, Волочиській та Славутській ОТГ).

Довідково. У Хмельницькій області кількість утворених об’єднаних територіальних громад становить 42, площа яких 11,18 тис. кв.км (54,1% площі області), увійшли 766 населених пунктів з населенням 505,43 тис. осіб (39,7% від населення області, 332 базових рад).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.