Поліція вилучає документи у Хмельницькій міськраді через оренду 600 “квадратів” фірмою дружини екс-нардепа

Головне управління Нацполіції у Хмельницькій області отримало тимчасовий доступ до документів з можливістю їх вилучення, які стосуються передачі в оренду приміщення на вул. Кам’янецька, 38 площею 605.2 кв. м для ПП “Явір-транс” і зберігаються у виконавчому комітеті Хмельницької міської ради.

Про це сказано в ухвалі Хмельницького міськрайонного суду від 8 жовтня.

За даними досудового розслідування, невстановлені службові особи виконавчого комітету Хмельницької міської ради, зловживаючи своїми повноваженнями, 9 липня 2014 року уклали з ПП “Явір-транс”, договір оренди приміщення на вул. Кам’янецька, 38 площею 605.2 кв. м, яке на той час не перебувало у державній чи комунальній власності.

Кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 КК України (“Зловживання владою або службовим становищем”) 10 липня 2018 року зареєструвала Генеральна прокуратура, яку зобов’язав Печерський районний суд.

Як писав НГП, Міське комунальне підприємство по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності має повернути 368,8 тис. грн виробничо-комерційному приватному підприємству “Явір-Транс” (Хмельницький), яке орендувало 605,2 квадратних метрів на вул. Кам’янецька, 38 під магазин з торгівлі непродовольчими товарами.

До початку мерських виборів-2015 на Кам’янецькій, 38 діяв благодійний фонд “Cвятого Володимира” Олега Лукашука

Відповідно до рішення Господарського суду Хмельницької області від 14 червня 2016 року, “Асоціація експертів будівельної галузі” надала висновок, що нежитлове приміщення на Кам’янецькій, 38 непридатне для використання за призначенням (протікає вода і заливає перший поверх та підвал) і потребує реконструкції, а не поточного ремонту.

Суд визнав договір недійсним, зіславшись на “неналежне виконання відповідачами вимог договору щодо обстеження приміщення (зволікання з обстеженням); передача непідготовленого приміщення свідчать про необережність в діях відповідачів, що сприяла укладенню договору під впливом помилки”.

За даними аналітичної системи YouControl, ПП “Явір-транс” зареєстровано у липні 1995 року. Єдиним засновником і власником є Наталія Лукашук, дружина колишнього народного депутата від ВО “Батьківщина”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 15

 1. загородний краде гроші . хату будує. в країні війна .люди ніщають а він жиріє

 2. …”За даними досудового розслідування, невстановлені службові особи виконавчого комітету Хмельницької міської ради, зловживаючи своїми повноваженнями, 9 липня 2014 року уклали з ПП “Явір-транс”, договір оренди приміщення на вул. Кам’янецька, 38 площею 605.2 кв. м, яке на той час не перебувало у державній чи комунальній власності.” – абсурдна термінологія, одну сторону встановили, а іншу ні…листок договору один…виходить любий громадянин може покористуватись комунальним майном, а відповідальної особи від міської ради немає…

  • Пок що у списку “неєугодних” лише Лукашук, інша сторона поки за межами списку

  • А де Ви бачили, щоб ім’я відповідальної особи від міської ради раптом з’явилося у документах, які загрожують посиденьками за гратами? Це ж просто смішно. Знайдуться суттєві відмовки, які можна буде бачити у такому викладені: це були не ми, такої афери ми б не допустили, якщо б знали, що таке можливе і взагалі відчепиться, бо СВОБОДА завжди права що б і як не робилося. Гарно зачепили Хмельницьку міську владу напередодні виборів. Але ж з часом ця історія забудеться. Погомоніли і буде.

   • дурню, яка Свобода? Ти дати бачив? 2014 рік.

    • Дурню, при Свободі як раз місквиконком суд програв, має Лукашуку майже 400 тис. повернути. такій “тупий” позов програти, може тільки Свобода.

   • Свобода тут ні при чому. Це ще було далеко раніше.

 3. Костик Суперфиций !!!???

 4. Лукашук і костя ніби з однієі “бригади”. Мабуть у дідуся від жадності ” кришу” рве…

 5. А можна запросити ГУ нацоліції до кульгука на зарічанську, 38 У нього там багато чого незаконного, є що повилучати. і взагалі, відстороніть його від справ.

 6. Передвиборчі ігри проти Бабківщини. Так само роблять всі інші депутати, і зробили б 99 відсотків українців.

 7. Полiтику в сторону. Блiн вiдколи сем мер немае нормального концерту у фiлармонii , в Тернопoлi е , в Вiнницi е ,до нас не iдуть.Патрiот я тоже , але цих пiдарiв з барабанами треба провчити. Щось як цiни пiдняли на пальне i тарифи то вони по норах, напевни комфортно……………..

  • ти вдарений. Хмельницька міська рада перша сесію по тарифах зібрала. Концерти в нас кожен тиждень. на любий смак. Онука, Піанобой, ДахаБраха, Вінник, Горбунов, симфо-рок, Кароль, Дан Балан, Білик. Все що хочеш. навіть для тебе Лісапетний батальон буде.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.