У Хмельницькому затримали чотирьох нелегалів з Пакистану

Співробітники відділу по боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП в Хмельницькій області спільно з колегами із відділу запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення УДМС України в області 26 жовтня затримали чотирьох нелегальних мігрантів з Республіки Пакистан.

За інформацією сектору комунікації поліції області, четверо пакистанців влітку прибули до Російської Федерації як уболівальники на Чемпіонат світу з футболу. Далі поза офіційними пунктами пропуску без жодних документів перетнули кордон і приїхали в Україну з метою подальшого трансферу в країни ЄС. Певний час чоловіки «гастролювали» різними регіонами України.

На нелегалів склали адміністративні протоколи за ч. 1 ст. 203 (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) Кодексу України про адміністративні правопорушення та прийняли рішення про їх примусове повернення. До 4 листопада громадян Пакистану зобов’язали покинути межі України.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.