Дунаєвецька міська ОТГ даватиме 10 тис. грн доплати до зарплати молодим лікарям первинної ланки

Дунаєвецька міська об’єднана територіальна громада Хмельницької області готує на затвердження сесії програму підтримки медиків у сільській місцевості, яка передбачає щомісячну доплату у розмірі 10 тис. грн до зарплати молодим лікарям первинної ланки.

Про це НГП повідомила голова ОТГ Веліна Заєць.

Вона пояснила, що доплати з бюджету будуть розраховані на незаповнені вакансії лікарів сімейної медицини (терапевтів і педіатрів). Таких на сьогодні поки нараховується три (у селах Миньківці, Велика Побійна і Рахнівка).

“Нині молоді сімейні лікарі відмовляються їхати працювати у село. Ми вирішили надати їм стимул у вигляді бюджетної доплати кожного місяця. Для цього у місцевому бюджеті на 2019 рік закладаємо 360 тис. грн. Планується, що ця програма, яку затвердимо на сесії 23 листопада, діятиме не лише наступного року. Я переконана: якщо сьогодні не простимулювати молодь, то завтра не буде кому надавати медичну послугу на селі”, – наголосила Заєць.

Голова Дунаєвецької міської ОТГ додала, що наразі на території громади працює 23 лікаря первинної ланки, з якими 21,1 тис. осіб уклали декларації. Це становить 55,4% від загальної кількості мешканців ОТГ.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Хотят в разруху молодёжь затащить.

  2. Молодці! А не тримають кошти на депозитах, як деякі!

  3. Веліна ,респект та повага !

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.