Політична партія «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» разом з мешканцями області формує «Громадський бюджет Хмельниччини»

Партія “За конкретні справи” прагне максимально наблизити бюджет Хмельницької області до потреб людей. Саме з такою метою стартував партійний проект “Громадський бюджет Хмельниччини” в рамках якого тисячі мешканців області мають змогу вказати свої пропозиції до формування головного фінансового кошторису регіону. Для цього необхідно заповнити спеціальну анкету у представників партії або в громадських приймальнях. Про це повідомляє сайт партії.

Як зазначає голова фракції партії “За конкретні справи” у Хмельницькій обласній раді Уляна Ткаченко, вперше в області буде застосовано відповідний механізм формування бюджету.

“Влада, політичні сили повинні враховувати позицію громад, налагоджувати відповідний діалог з мешканцями області, щоб розробити такий бюджет, який максимально враховує інтереси усього регіону. Саме тому наші активісти віч-на-віч спілкуються з тисячами подолян, запитуючи їх бачення розвитку краю. Це амбітний проект успішність якого залежить від кожного з нас”, – зазначає Уляна Ткаченко.

Після опрацювання спеціальних анкет партією “За конкретні справи” будуть розроблені пропозиції до проекту бюджету регіону. І докладені усі зусилля, щоб не лише сформувати проект новаторського бюджету, але й переконати депутатів з різних політичних сил в необхідності його затвердження на рівні Хмельницької обласної ради. Ми переконані у ефективній співпраці в рамках проекту з Хмельницькою облдержадміністрацією, яку очолює член фракції партії у облраді Вадим Лозовий.

Кожен бажаючий може надати свої пропозиції в рамках проекту “Громадський бюджет Хмельниччини” активістам партії, що опитують громадян по населеним пунктам області, в громадських приймальнях або за номером телефону: 098-7509654

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Как правильно всё развалить и засрать мозги лехторату.

    Деньгами должны заниматься профессионалы, а не колхозники.

  2. Обладателям 10 строчки ТОП-100 самых богатых украинцев с капиталом 688 млн. вечно зелёных тесновато в родном мажоритарном округе, пора осваивать область. Кстати, поговаривают, что и в России у них “все пучком”

  3. Про який діалог ви тлумачите. У Старосмнявському районі Конкретні справи” витягнули на посаду голови РДА Василя Франчука,люди ошарашені таким підбором кадрів.Це той голдовний ідеолог розграбування цукрового заводу. До кінця його життя прощення не буде. Багаторазово притягувався судом до кримінальноі віповідальності.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.