Екс-директора Кам’янець-Подільської філії податкового університету обвинувачують у привласненні майна на понад півмільйонна гривень

Колишнього директора Кам’янець-Подільського Навчально-наукового інституту Університету ДФС України Анатолія Савчука обвинувачують у привласненні майна.

Керівництво університету вказує на нанесення матеріальних збитків на загальну суму 616 697,89 грн. Про це йдеться у відповіді ректора вишу на запит Кам’янець-Подільського міського відділу поліції.

За словами співробітників університету, звільнений директор створив власний приватний навчальний заклад та використовує майно державного вишу у власних цілях.

«Наразі Кам’янець-Подільський Навчально-науковий інститут Університету ДФС України переїхав у приміщення об’єднаної державної податкової інспекції. Під час переїзду звільнений директор Савчук Анатолій Миколайович відмовився передати майно, заявивши, що колишнє приміщення  є приватною власністю екс-ректора Петра Мельника. Відповідно про це було повідомлено правоохоронні органи та відкрито кримінальне провадження, адже нестача майна складає 190 найменувань на суму понад півмільйонна гривень», – розповідає співробітник університету Олеся Кайдаш.

Нагадаємо, екс-директор Кам’янець-Подільського інституту Університету ДФС України Анатолій Савчук є рідним батьком заступника міського голови Вадима Савчука.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. может хоть этого упыря посадят?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.