У Шепетівці, де 22 жовтня офіційного оголосили про початок опалювального сезону, досі відсутнє тепло у батареях багатоповерхівок.
Як пише місцеве видання “День за днем”, у четвер відбулася зустріч містян з головою ОДА Вадимом Лозовим і мером Михайом Полодюком. Близько години люди скаржилися на відсутність тепла у своїх домівках. Звісно, «все каміння» летіло в бік влади, а не у надавача послуг — ТОВ «Шепетівка Енергоінвест». Частину представників громадськості цікавило питання, чому такі великі суми боргу в підприємства, позаяк за останні півтора роки на рахунки компанії надходили кошті як від споживачів, так і від держави у вигляді відшкодування пільг та субсидій. Окрема когорта вимагала зміни міської влади.
“Я вам раджу, якщо вам не подобається міський голова ініціюйте, збирайте підписи, референдум… Але, коли ми вже втрьох працюємо, аби забезпечити вам тепло — ви хочете розпочати розхитування іншого процесу”, — на завершення зустрічі сказав Вадим Лозовий.
У понеділок, 29 жовтня, в голови Хмельницької ОДА у Києві заплановані зустрічі в Міністерстві регіонального розвитку, в НАК «Нафтогаз України» та із заступником Віце-прем’єр-міністра Геннадія Зубка щодо вирішення шепетівського питання.
“Ця проблема стосується громади, тому, як очільник області, не можу і не маю права лишатися осторонь. Я намагався це вирішити більш-менш демократично і по-людськи, але бачу що нічого не відбувається. Зі свого боку, буду тримати на контролі це питання, особливо його вирішення у судовій площині. Оптимальний варіант вирішення питання вашого міста — це повернення через суд майна — тепломережу — для громади міста. Сподіваюся, що у цій справі переможе здоровий людський глузд — якщо бізнесмен не тягне цей бізнес, то навіщо він ним займається”, – додав керманич області.
Якщо 29 жовтня в Міністерстві регіонального розвитку допоможуть вирішити питання з газом, то тепло в Шепетівці буде вже наступного дня.
Як відомо, на сьогодні три міста в Україні – Сміла, Шепетівка і Коцюбинське – мають проблеми із вчасним запуском опалювального сезону.