У хмельницькому суді “зам’яли” справу про можливу підробку тендерних документів депутатом-дорожником

Господарський суд Хмельницької області відмовив у задоволенні позову заступника прокурора Хмельницької області до ДП «Служба місцевих автодоріг». Держпідприємство у пакеті тендерних документів ПП «МВМ-13» пропустило атестат виробництва, який «Дорожній контроль якості» не видавав.

Про це свідчить рішення суду від 2 жовтня, пишуть “Наші гроші”.

Суд вирішив, що законодавство не передбачає для замовника обов’язку звертатися до органів державної влади за підтвердженням інформації, наданої учасником публічної закупівлі. У даному випадку, пояснив суддя, в замовника не було підстав для таких звернень.

Прокурор доводив, що не перевіривши достовірності завантажених учасником у систему «Прозорро» документів, замовник порушив принцип добросовісності. Пропозиція ж «МВМ-13» мала бути відхилена, адже фірма подала на розгляд тендерного комітету документи з ознаками підробки. Мова, зокрема, про атестат виробництва.

Як повідомили у ДП «Дорожній контроль якості», підприємство «МВМ-13» не зверталось за отриманням цього атестату. Натомість, відповідну атестацію виробництва сумішей проходила філія «Саратська ДЕД» Одеського облавтодору. Саме цьому підприємству був виданий атестат № АВ.ОДС.044.079-17 від 14.06.2017 р. ПП «МВМ-13» подало атестат з аналогічним номером (при даті видачі – 19.06.2017).

Однак, суд не прийняв листи «Дорожнього контролю якості» доказами у справі.

Крім того, відмітив суд, підрядник за спірними торгами уже виконав роботи, а отже немає підстав для визнання недійсними їх результатів.

Одноосібним власником та керівником ПП «МВМ-13» є депутат Хмельницької обласної ради від БПП Врам Мовсісян. З початку року ПП «МВМ-13» підписало договорів на 114,10 млн грн.

Як раніше повідомляли «Наші гроші», один із дитсадків, які будувала компанія «МВМ-13», відкривав нардеп Роман Мацола (БПП). Останній обирався по округу, де «МВМ-13» освоювало, зокрема, кошти субвенції.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Це що один факт, ці горе бізнесмени завжди робили як небуть, бо якщо зроблять якісно то через 3 р. небуде що латати а відповідно і вигравати тендери

  2. З СУДДЕЮ ПОДІЛИВСЯ І НЕДОСТУПНИЙ НІЯКИМ ПРОКУРОРАМ.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.