Вартість будівництва НВК на Озерній за два роки зросла на 63 млн грн

Голова Хмельницької ОДА Вадим Лозовий затвердив проект на будівництво навчально-виховного комплексу на вул. Залізняка, 32 у Хмельницькому (коригування) кошторисною вартістю 160,51 млн грн.

Як сказано у його розпорядженні від 23 жовтня, корегування відбулося на підставі експертного звіту ДП “Укрдержбудекспертиза” від 28 серпня 2018 року.

Нагадаємо, що восени 2016 року управління капітального будівництва департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів підписало угоду з ТОВ «Будівельний Альянс Груп» (Хмельницький) на будівництво навчально-виховного комплексу на вул. Залізняка, 32. Тоді загальна вартість робіт становила 97 млн. 105 тис. грн.

За даними сайту забудовника, на середину вересня 2018 року, садочок готовий на 8%, а школа активно будується.

Крім цього, 10 жовтня сесія Хмельницької міськради довиділила 10 млн грн на продовження будівельних робіт. Загалом, у 2018 році заплановано 24 млн 888 тис. грн., із них 5 млн грн – кошти субвенції з державного бюджету, профінансовано 15,22 млнгрн. в т.ч. за рахунок коштів державного бюджету 888,0 тис. грн., залишок асигнувань -9 млн 661,2 тис.грн.

Як відомо, будівництво НВК на Озерній матиме дві черги. Перша — ясла-садок, друга — початкова школа. Споруда складатиметься з трьох поверхів, загальна площа приміщень — 16637 метрів квадратних.

Планується, що відкриття навчального закладу дозволить запровадити 136 робочих місць. Навчатимуться у новому закладі 480 учнів та 215 дошкільнят.

На території НВК буде обладнано поле для міні-футболу з штучним покриттям, майданчик для баскетболу, бігові доріжки, майданчик для активної гри та тихого відпочинку.

Підрядникдо 2019 року має завершити всі роботи.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, ТОВ «Будівельний Альянс Груп» заснував і керує хмельничанин Іван Крутилко. Також Крутилко є бізнес-партнером депутата Хмельницького міської ради Андрія Кветка у фірмах “Заріччя центр” і “Енергопарк Поділля”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.