Власника швейного цеху оштрафували на 670 тисяч грн. за неоформлених працівників

На підставі позапланової виїзної перевірки фіскалів Хмельниччини, управління Держпраці винесло постанову про накладання штрафу на фізичну особу-підприємця у розмірі 670 тисяч 140 гривень. За висновком контролюючих органів підприємець – власник швейного цеху використовував працю найманих працівників, шестеро з яких не були  оформлені на роботу офіційно.

Під час перевірки підприємець надав документи щодо працевлаштування 24-х найманих працівників цеху. Проте з шістьма працівниками були укладені договори підряду, за якими двоє з них мали виконувати лише прасувальні роботи, інші чотири – пакування готової продукції. Натомість під час перевірки зазначені особи виконували роботу з пошиття одягу, отже з ними мали бути укладені трудові угоди.

Відповідно до абзацу 2 частини 2 статті 265 КЗпПУ за таке правопорушення передбачений штраф у 30-кратному розмірі мінімальної заробітної плати за кожного неоформленого працівника, що в сумі складає 670 тисяч 140 гривень, повідомляє ДФС Хмельниччини.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Лох самонадіяний, не зміг домовитись

    • То видать показательный расстрел. Чтобы другие боялись. Но и не факт, что он их заплатит. Украинский суд рулит. Слава Украине!

    • Що лох, то лох, з Глушаковим домовитись не так і важко.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.