Як тергромади Хмельниччини використовують державні гроші: лідери і аутсайдери

З державного бюджету 39 об’єднаним територіальним громадам Хмельницької області у вигляді фінансової підтримки спрямовано субвенцію на формування інфраструктури в обсязі 143 млн. 265 тисяч гривень. Згідно з графіком асигнувань, профінансовано 111 млн. 293 тис. грн., або 77,7% від загального обсягу, з яких освоєно 67 млн. 895 тис.грн. або 61% від профінансованих коштів. Залишки коштів субвенції на рахунках ОТГ становлять 43 млн. 397,3 тис. гривень.

Таку інформацію повідомила заступник начальника управління-начальник відділу розвитку будівництва та будівельної діяльності управління регіонального розвитку та будівництва облдержадміністрації Світлана Пасічник на колегії ОДА.

За її словами, на 19 жовтня 30 ОТГ освоїли понад 50% з профінансованих коштів.

Понад 80% освоєно коштів субвенції у 12 ОТГ: Красилівській (100,0%), Олешинській (100%), Крупецькій (99,8%), Берездівській (99,1%), Китайгородській (93,5%), Гуменецькій (90,4%), Ганнопільській (88,4%), Ленковецькій (88,01%), Розсошанській (85,7%), Антонінській (84,9%), Колибаївській (82,7%) та Понінківській (82,3%) громадах.

Окремі громади, які запланували закупівлю спецтехніки на значні суми коштів, після проведення процедур закупівель та укладання договорів очікують надходження коштів з державного бюджету у повному обсязі для проведення розрахунків з постачальниками (Волочиська, Городоцька, Сатанівська, Колибаївська, Смотрицька, Староушицька ОТГ) .

З об’єктивних причин відбувається заміна проектів Жванецької, Гуменецької та Летичівської громад (не відбулись тендери).

Через допущені недоліки з організації робіт з підготовки та реалізації проектів незадовільними темпами відбувається освоєння коштів Субвенції Маківською та Лісовогринівецькою об’єднаними територіальними громадами, якими освоєно менше 15% профінансованих коштів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.