На Хмельниччині оголошено у розшук 2292 призовника

Станом на 23 жовтня, у розшуку перебувають 2292 призовника, які стоять на військовому обліку у військових комісаріатах Хмельницької області.

Про це заявив військовий комісар Хмельницького військового комісаріату полковник Сергій Присяжнюк на колегії облдержадміністрації у вівторок.

Найбільше осіб призовного віку переховується у Славутському (494), Старокостянтинівському (422), Красилівському (376), Дунаєвецькому (368) районах.

За словами Присяжнюка, основний спосіб ухилення від військової служби – це медичні комісії.
“Найпоширеніший механізм – це відправка на медичне обстеження до лікарень. Як правило, значна кількість призовників, яка направляється на додаткове медичне обстеження до районних міських лікарень повертаються непридатні до проходження військової служби”, – сказав він.

Крім цього, воєнком наголосив на низькій явці призовників, яких військкомати викликали на осінню призовну кампанію. Зокрема, на медичні огляди з’явилося 4943 призовника.

Водночас проігнорували виклики 10413 осіб призовного віку, що становить 68% від загальної кількості призову.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. При шоколадных патриотизма не осталось совсем. Поэтому это позорище с призывом надо заканчивать. Иначе придётся издавать указ про круглогодичный призыв.

    Служить должны сознательно и за 1000 в день как обещал Пётр 5й в предвыборных лозунгах.

  2. Яка буде явка,якщо ті,що відкупилися ходять,хизуються,а татусі їх в п’яному угарі розказують про ціну питання.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.