Юлія Тимошенко: «Ми усі разом маємо виробити стратегічний шлях розвитку України»

Хмельниччину відвідала лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко, яка У Кам’янець-Подільському поспілкувалась з викладачами та студентами національного університету ім. І.Огієнка, медичними працівниками районної лікарні та провела великий мітинг на Майдані Незалежності у Хмельницькому.

«Головна мета мого візиту на Хмельниччину – формування команди українців, які спільно готові доповнити, відшліфувати Стратегію нового економічного курсу країни, а також нову стратегію досягнення миру. На кожній такій зустрічі в регіонах, ми обговорюємо, як правильно збудувати податкову, фінансову системи, як правильно реформувати медицину тощо. Ми усі разом маємо виробити стратегічний шлях розвитку України», – зазначила Юлія Володимирівна.

За словами Юлії Тимошенко, усі попередні спроби змінити країну –  49 стратегій та 144 реформи – були провальними. За час їх втілення економічні показники держави та рівень життя людей лише погіршилися. 80% громадян, за даними соціологів, вважає, що країна рухається неправильним курсом, а міжнародні рейтинги свідчать, що українці є бідними та незахищеними, як ніколи.

«Зустрічаючись з хмельничанами, я почула стільки болю, стільки скарг на діючу владу. Особливо це стосується питання нової ціни на газ, відповідного тарифоутворення. Люди просто не знають, як пережити цю зиму. Влада загнала більшість населення за межу бідності, коли українці не в змозі задовольнити елементарні потреби», – констатувала Юлія Володимирівна.

На її думку, головним завданням сьогодні є відміна грабіжницьких тарифів уже сьогодні. Адже підвищення ціни на газ автоматично призводить до подорожчання цілої низки послуг та товарів.

«Нинішнє підняття ціни на газ, як, до речі, і нещодавно прийнятий бюджет – це, фактично, дембельський акорд нинішньої влади, котра хоче наостанок ще заробити на людях», – наголосила Юлія Тимошенко.

Вона вважає, що які б вимоги не ставив Міжнародний валютний фонд, завдання влади – захистити людей. Більше того, за словами Юлії Володимирівни, ціна на газ нині абсолютно необґрунтована. Не може будь-який товар, який продається монопольно, мати 200% рентабельності. У першу чергу це стосується газу українського видобутку.

Юлія Тимошенко також зазначила, що після приходу до влади її команди вони негайно знизять тарифи на газ до рентабельної адекватної ціни, яка буде повністю прибутковою, забезпечуватиме розвиток галузі і становитиме 80-90$ за тисячу кубометрів.

«У 2017 році Україна увійшла до 10 найбідніших країн світу за версією Bloomberg. Такого за всю історію незалежності в нас не було. У 2017 році Україна, за звітом Ernst & Young, опинилась на першому місці за рівнем корупції серед країн Європи, Близького Сходу та Африки», – сказала лідер «Батьківщини».

На її думку, головна проблема України – неефективне управління. Десятки виборів та дві революції змінювали лише обличчя при владі, залишаючи недоторканною систему.

Сьогодні, переконана Тимошенко, державі потрібен новий Основний закон – нові суспільні правила, розроблені та ухвалені народом на референдумі, а не політиками у Верховній Раді. Нова народна Конституція подолає двовладдя президента та прем’єра, допустить інтелектуалів до управління державою, зробить владу відповідальною перед суспільством, запровадить реальне правосуддя та сильне самоврядування, наголосила вона.

Лише на таких умовах економіка зможе розвиватися, забезпечуючи добробут кожного українця, впевнена Юлія Тимошенко.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 28

 1. “Юлі – волю!” ?

 2. Юлю на трон!

  • Припиніть дурити людей … і себе. Ці “30 серебряників” вам не допоможуть.

 3. Жулька никак не угомониться.

  • А чого вона має вгомонитись! Крім неї порядок в Україні ніхто не здатен навести

   • Припиніть дурити людей … і себе. Ці “30 серебряників” вам не допоможуть.

 4. жулька забула яку угоду заключила з кацапами і чому біля неї нема місцевих лідерів

 5. Дуже щось вона “тягне” за афериста Гордічука, який намахав 10000 учасників ПНАКу на молоці на 30 лямів… Цікаво, що вона буде робити коли за 2 місяці Гордійчук не поверне гроші за молоко, обіцяні нею?! Чи вони разом гроші ПНАКу на борди витратили?!

 6. я знаю злодія гордійчука який продає нам тепло а цей купив молоко на 30 млн хто такий.

 7. В «передвиборчий час» можна визнати доречною таку цитату: «Коли у колоді є «краплені карти», замініють усю колоду”.
  Але українці вірять, що «наступна роздача з цієї ж колоди буде чесною», не розуміючи, що у нас усі колоди з «краплених карт»…

 8. Була на зустрічі, професійний політик із потужним курсом для України. Вірю, що країна буде успішною з Тимошенко.

 9. Візит був дуже продуктивним. Громада Хмельниччини і журналісти почули відповіді на багато запитань, які їх турбують

 10. На площі багато людей зібрала

 11. Вона класна! Вперше побачила її

 12. З претедентів у президента Украіни довіряю тільки ій. Крапка!

 13. Не розумію — це так багато дурочок (тут вихваляють Юлю чомусь одні жінки) чи їм проплатили за це? А розумію, вони одночасно і проплачені, і тому, що погодились на це, ще і дурочки. А може навпаки, саме тому, що дурочки, і погодилися за гроші вихваляти Юлю.

 14. Альтернативи їй, нажаль, не має зараз.

 15. Результат буде. Ще є люди які вірять і підтримують.

  • Так, так, почитавши вас, можна подумати, що ще є на Вкраїні “достатня” кількість дурних та продажних людей, які підтримують Юлю та / чи інших таких авантюристів (це м’яко кажучи, а насправді – злочинців, які наживаються на біді та крові людей).
   І результат є вже: Україна за роки незалежності з 5-ої (зверху) країни в Європі за більшістю макро- і мікро-економічних та соціальних показників “відкотилася” на останнє місце (у чому несумнівно є і Юліна заслуга), і в той же час на Вкраїні на розкраданні створеного працею багатьох поколіннь добра “швидко, як гриби” “виросли” олігархи-багачі.
   Я впевнений, що ви усі “куплені” і уся ця “підтримка” Юлі організована (досить примітивно) за гроші.
   Припмніть дурити людей … і себе. Ці “30 серебряників” вам не допоможуть.

 16. Після зустрічі з Юлією Володимирівною більшість,з ким спілкувалася, сподіваються на виконання всіх її програм!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.