Куратором Хмельницької області від ЦВК закріпили дружину екс-генпрокурора

Центральна виборча комісія визначила членів комісії, відповідальних за здійснення повноважень у регіонах України та в закордонному окрузі.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні ЦВК у понеділок.

За Тернопільську та Хмельницьку області відповідатиме Катерина Махніцька, яка є дружиною колишнього генпрокурора Олега Махніцького.

Окрім того, ЦВК розподілила обов’язки між членами комісії.

Зокрема, Махніцька координуватиме питання щодо забезпечення розгляду Центральною виборчою комісією звернень стосовно рішень, дій чи бездіяльності виборчих комісій, комісій з всеукраїнського референдуму; слідкуватиме за однаковим застосуванням законодавства України під час проведення передвиборної агітації та агітації під час референдуму, в тому числі з використанням засобів масової інформації всіх форм власності, узагальнення практики та підготовки пропозицій стосовно однакового застосування і вдосконалення законодавства України,

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

 1. Швабода і тут рулити збирається…

 2. ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
  ПОСТАНОВА
  22 жовтня 2018 року № 169
  Про забезпечення здійснення повноважень Центральної виборчої комісії на території Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя та в закордонному окрузі
  З метою консультативно-методичного забезпечення діяльності виборчих комісій та комісій з референдумів, забезпечення координації їх діяльності з органами державної влади та органами місцевого самоврядування з питань організації підготовки та проведення виборів і референдумів, а також здійснення Центральною виборчою комісією контролю за додержанням виборчих прав громадян України, однаковим застосуванням законодавства України про вибори і референдуми на всій території України, керуючись частиною другою статті 1, частиною першою статті 2, статтями 10 – 13, пунктами 1 – 5 статті 17, частинами першою, третьою статті 29 Закону України “Про Центральну виборчу комісію”, Центральна виборча комісія постановляє:
  1. Визначити членів Центральної виборчої комісії, відповідальних за забезпечення здійснення повноважень Центральної виборчої комісії у відповідних регіонах України, закордонному окрузі:
  Прізвище, ім’я, по батькові члена
  Центральної виборчої комісії, визначеного відповідальним за забезпечення здійснення повноважень Комісії у відповідних регіонах України, закордонному окрузі
  МАХНІЦЬКА Катерина Григорівна – Тернопільська, Хмельницька області (ДІДЕНКО Олег Миколайович – для взаємозамінності)
  2. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Центральної виборчої комісії від 2 квітня 2014 року № 177 “Про забезпечення здійснення повноважень Центральної виборчої комісії на території Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя та в закордонному окрузі”.
  3. Цю постанову надіслати Міністерству закордонних справ України, обласним, Київській міській радам, обласним, Київській міській державним адміністраціям, а також оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.
  Голова Центральної виборчої комісії Т. СЛІПАЧУК

 3. Махінаціі гарантовано! Слява украіні!

 4. вона якраз адекватна і не буде юлеботам і пеці підігравати

 5. Красавцы! Всех устроили и жён и детей и любовниц. Слава Украине!

  • У них так принято. Жена одного нар. депутата работает на платной основе помощником другого депутата. Односельчане, жены, побратимы…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.