Комунальник Симчишина заплатить 850 грн штрафу через те, що водій “Рено” влетів у каналізаційний люк

Виконувача обов’язків Комунального підприємства по будівництву, ремонту та експлуатації доріг виконавчого комітету Хмельницької міської ради (КП БРЕД) Миколу Ваврищука оштрафовано на 850 грн за ч. 4 ст. 140 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Про це сказано у постанові Хмельницького міськрайонного суду від 12 вересня.

У матеріалх справи зазначено, що Ваврищук, будучи посадовою особою за належне утримання хмельницьких вулиць Грушевського та Прибузька, допустив утримання оглядового колодязя без кришки люку на проїздній частині, не встановив належне огородження та дорожні знаки, чим порушив п. 3.1.10. ДСТУ 3587-97. Ця ситуація стала супутньою причиною ДТП за участю транспортного засобу «Рено Кенго», який о 22 год. 00 хв 4 липня в’їхав у відкритий каналізаційний люк і зазнав механічних пошкоджень.

До суду керівник КП БРЕД не прийшов, але передав письмові заперечення. На думку Ваврищука, слідкувати за безпекою дорожнього руху при утриманні вулично-дорожньої мережі міста повинна патрульна поліція. Крім того, кришку оглядового колодязя могло не закрити МКП «Хмельницькводоканал» після проведення робіт з обслуговування водомережі, роботи проводяться без погодження з його підприємством. Цей люк перебуває на балансі та обслуговування МКП «Хмельницькводоканал», додав Ваврищук.

Захисники водія «Рено Кенго» наголосили, що безпека дорожнього руху при утриманні автомобільних доріг та не вжиття заходів обмеження руху, в цьому випадку, покладається на КП БРЕД та його керівника. Вони навели у суді відповіді Хмельницької міської ради, де сказано, що вулиці Грушевського та Прибузька знаходяться на балансі Комунального підприємства по будівництву, ремонту та експлуатації доріг.

Також, згідно зі структури підприємства, вулиці міста не закріплені за посадовими особами. Оскільки вулиці міста не закріплені за посадовими особами, відповідальною службовою (посадовою) особою підприємства є саме його керівник, який і повинен нести відповідальність за вчинене правопорушення.

Іще з в.о. директора КП БРЕД стягнено на користь держави судовий збір в розмірі 352 грн. 40 коп.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. А чому ремонт авто не відшкодовує ?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.