На Хмельниччині створено 45 тергромад із 62 запланованих

На Хмельниччині створено 45 об’єднаних територіальних громад із 62 запланованих.

Про це повідомив директор Хмельницького центру розвитку місцевого самоврядування, створеного Програмою U-LEAD з Європою Сергій Яцковський під час брифінгу, повідомляє прес-служба цього Центру.

«Із 45 громад – в 41 відбулися вибори на голову та депутатів об’єднаної громади у попередні роки. У трьох громадах – Улашанівській, Ямпільській, Новоставецькій – призначені вибори на 23 грудня 2018 року. Ще одна громада – Славутська – утворилася шляхом приєднання Варварівської сільскої ради до міста обласного значення», – повідомив Сергій Яцковський.

В результаті, усі 45 громад охоплюють 57% площі Хмельницької області, 57% рад базового рівня, 41% населення проживає в ОТГ.

Варто зазначити, що за рейтинговим оцінюванням Мінрегіону станом на 10 жовтня 2018 Хмельницька область посіла 2 місце за темпами формування ОТГ; 3 місце по Україні за кількістю населення, що проживає в ОТГ; 3 місце за кількістю рад, що об’єднались в ОТГ; 3 місце за покриттям площі області; 7 місце за кількістю ОТГ.

Як писав НГП, Центральна виборча комісія 12 жовтня оголосила перші місцеві вибори у трьох новостворених тергромадах Хмельниччини.

Так, у неділю, 23 грудня 2018 року вибори відбудуться у Ямпільській селищній об’єднаній територіальній громаді Білогірського району (обиратимуть селищного голову і селищну раду), Улашанівській сільській об’єднаній територіальній громаді Славутського району (сільського голову і сільраду), Новоставецькій сільській об’єднаній територіальній громаді Теофіпольського району (сільського голову і сільраду).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.