Хмельничани витратили з початку року на нові авто 34 мільйони доларів

У січні-вересні цього року у Хмельницькому та області зареєстрували понад 1 100 нових автомобілів. Кожна з цих машин в середньому коштувала 29 тисяч доларів.

Майже 50% зареєстрованих у регіоні  мали ціну від 17 до 35 тисяч. Ще 30% коштували дешевше 17 тисяч. Впродовж 9 місяців поточного року середня вартість автомобіля у Хмельницькому становить 29 тисяч доларів, а загальна сума покупок склала 34 мільйонів доларів без врахування ціни додаткового обладнання, – повідомляє аналітичний відділ сайту з продажу автомобілів RST.ua.

Найпопулярнішими авто в регіоні були нові легковики марки Toyota. У Хмельницькому зареєстрували 185 таких автомобілів на суму 8 мільйонів доларів. Також популярними були машини Renault і Volkswagen. Серед моделей бестселером став кросовер Renault Duster, продажі якого перевищили 60 машин.

Загалом, за 9 місяців 2018 року українці придбали 58 тисяч нових автомобілів на суму майже 2 мільярди доларів США. З початку року в Україні зареєстрували не мало «люксових» автомобілів: 2 Rolls Royce, 3 Aston Martin, 29 Bentley, 32 Maserati та понад півтисячі Land Rover.

Нагадаємо, впродовж першого півріччя у Хмельницькому та області зареєстрували 804 нових авто, а середня вартість кожної машини становила 29 тисяч доларів. Тоді найпопулярнішою маркою також була Toyota, яких зареєстрували майже 130 авто на суму 5 мільйонів доларів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Вот так плохо и живём. что на дорогах не протолкнуться.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.