Польща стала найбільшим експортним партнером Хмельниччини

Загальний товарообіг бізнес-спільноти Хмельниччини із закордонними партнерами протягом дев’яти місяців цього року, за даними Хмельницької митниці ДФС, у вартісному вимірі зріс на 20 відсотків і наразі складає 18 мільярдів 649 мільйонів гривень.

До топ-списку найважливіших експортних партнерів хмельницького бізнесу цьогоріч увійшли Польща (21% від загальної вартості товарів), Росія (14%), Молдова (6%), Великобританія (6%), Об’єднані Арабські Емірати (6%), Узбекистан (4%), Естонія (4%), Румунія (4%), Німеччина (3%).

На ринки основного свого торгового партнера – Польщі подоляни експортують здебільшого мед, чорницю, меблі, санітарно-технічні вироби, тонколистовий прокат та інше.

Російська Федерація цьогоріч збільшила закупівлю у підприємств Хмельниччини на третину. Серед експортованих цією країною товарів трансформатори, полевошпатна сировина, килими, поліетиленові пакети, сталеві котли; цукор та інше.

Молдова придбала у подолян на третину більше таких товарів, як прокат стальний, солод, яйця пташині, цукор, плівка поліпропіленова, гіпс тощо.

Британці на 38 відсотків більше закупилися на Хмельниччині борошном, меблями, солодом, гарбузовим насінням, деревиною, чорницею та сантехнічними виробами.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Куда Бурлик и кувалда смотрит? Пора трощить трансформаторы. Нечего их супостату продавать!

  2. освоюйте ринки латинської америки й азії

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.