Поліція взялася за школу-інтернат “Славутинка”, шукає службове підроблення

Кам’янець-Подільський міськрайонний суд задовольнив клопотання місцевого відділу поліції і надав доступ до оригіналів документів, які зберігаються у Кам’янець-Подільській спеціалізованій школі-інтернат І-ІІІ ступенів «Славутинка».

Фото НГП

Про це сказано в ухалі суду від 6 вересня.

Правоохоронці дослідять акт ревізії фінансово-господарської діяльності школи-інтернат №03-08/19 від 06.04.2018 року; акти приймання виконаних будівельних робіт, документів щодо придбання пасажирського ліфта ЛП 0610 БМЄ, залізобетонних виробів та конструкцій.

Доступ до документації відбувається у рамках кримінального провадження від 30 липня за ч.2 ст. 366 КК України   (“Службове підроблення”).

За даними досудового розслідування, в порушення вимог ч. 1 ст. 49 Бюджетного кодексу України, в частині прийняття рішення про оплату товарів і робіт та надання доручення на здійснення платежу органу Казначейства України без їх фактичного отримання, посадові особи Камянець-Подільської спеціалізованої школи-інтернат І-ІІІ ступенів «Славутинка» та ПП «Будмонтаж-2001» внесли до актів приймання виконаних будівельних робіт за грудень 2016 року та до акта вартості устаткування, що придбається виконавцем робіт № 1 від 01.12.2016 року завідомо недостовірні відомості про вартість придбаного ліфта ЛП 0610 БМЄ вартістю 564 тис. грн., залізобетонних виробів і конструкцій на суму 313,905 грн. та щодо обсягів виконаних робіт. Це призвело до завищення вартості виконаних робіт на загальну суму 905,1 тис. грн.

Нагадаємо, що у лютому 2016 року Кам’янець-Подільська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів «Славутинка» обрала переможцем торгів ПП «Будмонтаж-2001» (Чернівці) на будівництво спортивного залу з басейном і котельнею загальною вартістю 22,9 млн грн.

Тендер відбувся із застосування переговорної процедури, оскільки двічі перед цим торги не відбувалися. Усі роботи планувалося здати до кінця 2017 року.

Однак додатковою угодою від 29 грудня 2017 року сторони погодили завершення будівельних робіт до 31 грудня 2018 року. Також у 2018 році заплановано освоєння 7,89 млн грн на будівництві спортивного залу з басейном і котельнею у школі-інтернат.

Як писав НГП, 13 липня депутати Хмельницької обласної ради проголосували за поверненя Кам’янець-Подільській спеціалізовакій школі-інтернат “Славутинка” початкових класів, залишивши закладу I-III ступені.

14 червня на сесії Хмельницької облради 52 із 64 депутатів проголосували за ліквідацію початкових класів Кам’янець-Подільської спеціалізованої школи-інтернат І-ІІІ ступенів «Славутинка». Після цього рішення сесії 210 учнів 1-4 класів втратили право на освіту.

Згодом Міністерство освіти розкритикувало таке рішення депутати Хмельниччини, наголосивши на його неправомірності.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 28

 1. Складається таке враження, що автор статті не може повірити власним вухам. Переспілкувався і передружив з Козловою?)) Ось такі бувають в нас журналісти і «гріш ціна» їхнім словам! Як і Козловій! Яка втрата права на освіту і до чого це тут? Пишіть як є, вже всім відомо: Козлова привласнила бюджетні кошти, в особливо великих розмірах, шляхом службового підроблення! І в той час, коли потрібно було проводити слідчі дії, ця «героїня» прикривалась дітьми і приводила їх до обласної ради, щоб організувати собі піар, нібито «вболіваючи» за права дітей. Свідомо спланована акція з метою приховування злочину! Що насправді приховувалось за цією показухою – бачимо тепер! Де ваша журналістська позиція в захисті прав дітей від використання в особистих цілях директором навчального закладу? Де ваші сенсаційні заяви, без яких ви не уявляєте свого життя? Де деталізація статей по даному кримінальному провадженні? Ви ж вмієте бути «суддями і прокурорами»! Заангажувались і застрягли в болоті Козлової? Викарабкуйтесь по-тихеньку, перо вам в поміч – хто яке заслужив! Покажіть як ви вболіваєте за дітей і за державу! Тоді й перо буде краще писати. Інакше – перо перестає писати, «чорнило» закінчується, і ви залишаєтесь просто з пером – там, де воно у вас в даний момент.)

  • У Козлової відсутнє поняття людської совісті. Вона використала дітей, так, і це факт. А ще вона використала і привласнила бюджетний ресурс. І дітей, і ресурс в своїх цілях. Тож хіба хтось цього не знав? Хіба що той, хто не знає її.

 2. О, нарешті! Я цьому НГП не вірю жодному слову. Що ти мені нагадуєш що було в лютому 2016 і які додаткові угоди підписувала ця аферистка Козлова! Нагадуй собі що ти пишеш і дивись не заблудись. Освоєння в неї заплановане!!!!, а ви журналісти, ото правда, що разом з нею десь щось освоюєте? Якщо суд був ще 6 вересня, то чого тільки тепер пишете? Давно пора!!!

 3. Козлову на нари!

 4. Закосить под патриотку пыталась? Героиня местного разлива. Ну-ну! Слыхал! К ответу! Может тогда и наступит какой-то просвет в нашей стране когда начнут называть тварей своими именами.

 5. От воно що, тепер ясно чому ця активістка замовкла і ховається. Наче корова язиком злизала!

 6. Я завжди з вами і скрізь, така моя робота, чекайте, повернусь незабаром.

 7. Очікуємо листа з Міністерства освіти і науки України щодо даних злочинних дій директора Кам‘янець-Подільської спеціалізованої школи-інтернат «Славутинка» Козлової Олени Володимирівни. Міністерство мало б висловити свою державницьку позицію і цього разу.

 8. Ця краля крала завжди, тут тільки попалась, тому я не здивована.

 9. Козлова ввела нас в оману!

 10. Було б дуже доречним до цієї статті фото Козлової з маскараду, з пістолетом і висунутим язиком, до матеріалів справи. Вона ще тоді готувалась до запроваджень нових підходів в освіті, мабуть. Невже немає тепер комісій, які б перевіряли на психологічну відповідність і адекватність кадри, яким доручають дітей? Школа не винна і діти не винні. Біда цього навчального закладу в його директорці!

 11. Право дітей на якісну освіту якраз таки забирає Козлова, привласнюючи кошти, які розраховані для створення нормальних умов для навчання і прикриває це все тими самими дітьми, яких вивозить на фальшиві мітинги

  • А який міг би бути крутий навчальний заклад, якби все заплановане було виконано! Риба гниє з голови, тому варто знайти достойнішу людину на посаду директора, який не тільки буде розказувати про любов і турботу про дітей, а й щось робити для підтвердження своїх слів

   • В нашому місті точно є достойні педагоги, з яких можна обрати директора Славутинки, який зміг би професійно та добросовісно виконувати свої обов’язки! В чому питання взагалі, чому з цією скандалісткою ще граються до цих пір, хто на неї ще зважає і хто це вирішує?

  • Правда! Видно неозброєним оком, що фальшиві ці мітинги, на які вона ще й збирала гроші з людей. Сама Козлова фальшива людина!!!

 12. Службове підроблення не шукають, а знайшли. Це факт, що відбувся.

 13. Нарешті за Козлову і за її махінації взялися правоохоронці! Можливо хоть колись щось зміниться в нашій державі!

 14. Ця Козлова якась як гоблін!

 15. Якщо чесно не вірилось, що наші правоохоронці Кам‘янця-Подільського будуть щось робити!!! Подивимось на результати!

  • Якщо правоохоронці не будуть виконувати свої функції належним чином і відповідно до чинного законодавства України – ними будуть займатись.

   • Подивимось на результати! Правоохоронці займаються лише замовними справами! Так що будемо чекати результати!

    • Ні, це неправда, що правоохоронці займаються тільки замовними справами. Нас багато. Ви про кого?

 16. Всі рівні перед Законом!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.