У Хмельницькому розтринькали більше півмільйона “дитячих” коштів на премії бухгалтерам управління освіти

Хмельницька місцева прокуратура розслідує факт незаконного преміювання працівників централізованої бухгалтерії управління освіти Хмельницької міської ради протягом 2012-2015 років.

Про це свідчить ухвала Хмельницького міськрайонного суду від 26 вересня.

За даними досудового розслідування, посадові особи управління освіти Хмельницької міської ради, зловживаючи службовим становищем, впродовж січня 2012 року грудня 2015 року за рахунок коштів спеціального фонду дошкільних навчальних закладів міста, нарахували та виплатили премії 25 працівникам централізованої бухгалтерії управління освіти Хмельницької міської ради. При цьому бухгалтера не є штатними працівниками цих закладів та не залучені до надання освітніх послуг. У результаті були спричинені збитки територіальній громаді на суму 745 тис. 921,74 гривень.

Це підтвердила й ревізія Держфінінспекції в області: здійснено незаконне нарахування та виплату премій на загальну суму 557 тис. 032, 29 грн., з яких сплачено єдиного соціального внеску – 188 тис. 889,45 грн.

Слідство з’ясувало, що незаконну виплату, яка має ознаки нецільового використання коштів, допустили колишній начальник управління, в.о. начальника управління освіти та головний бухгалтер централізованої бухгалтерії.

Наразі триває судово-економічна експертиза, яку замовив орган досудового розслідування.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 23

 1. Степанову за барки !!!

  • Дебіли свободівські, ви спите і бачите як вкусити Степанову, бо вона перша хто не захотів працювати з вами. І зараз недає вам брехати, а через Нагляд, відкриває очі на кожен ваш крок.
   А щодо премій в освіті, то вона не була начальником цього управління і премій не брала. А навпаки, ще тоді ці факти викривала, а ви сволотівці сиділи в раді і підігрівали Олійнику і Давиденку.

   • Степанова що ти плетеш тебе сраною мітлою вигнали а не сама пішла, і народ над яким ти знущалась з облегшенняя здихнув, сама більша крадійка була!!!! ще до сих пір не заспокоєшся що від корита відігнали,

    • Стару мітлу ви собі лишили і досі нею користуєтеся.
     А Степанова перша сказала, що для себе вирішила що працювати з вами не буде. Подружкою Сабія а тим більше слюнявого Сема ніколи не була. Ціну собі вона знає.

    • Вася не розкидайся брехливими щвинуваченнями. Бумеранг працює.

 2. Согласен со всеми. И сволота козлы и Степанову в тюрьму.

 3. Степанова була дуже клятою і наглою бабою як і всі жінки банкірів.

  • Степанова фахівець справжній. Таких в місті нема. Але нині фахівців не цінять, головне щоб свій був.

 4. Віталій, це за 2012-2015рр нахрена зараз викидувати.

  • Не сци, ще про нинішніх напишуть

  • Скороубогий ти папундополо сволотівське жирне закрий свого писка сиди і мовчи хуйло ряжене .

   • Хто б дізнався, що ти дурень, якби тобі не захотілося сказати щось розумне?
    (Олександр Перлюк)

 5. Якісь коментарі замовні. Народна влада не може розправлятись із тими хто її критикує. Тим більш що Степанова не видавала премії і не виділяла. Тут явна підстава нинішньої міської влади.

 6. Захисники міської влади не дуже компетентні. Шкода. Нападати треба вміти і знати. Нема ні одного ні другого.

 7. Попередники зарплати платили невеликі, не було децентралізації Пороха, грошей було мало в казні ну той дали людям трохи премії, хіба це злочин? А як люди виживали хтось цікавився? Явно не там шукають.

 8. Це шукають щоб відвернути увагу від того як школа горіла, де директорка своя людина і їй мільйон підкинули, від машин що розбивають зовсім нові та іншого.

 9. Степанова не давала народні гроші тринькати. Молодець.

 10. Згадано про електрокар дотепно: хто відшкодує бюджету 470 тис. грн. ? Де позов до Миколаїва на 470 тис. грн. ???

 11. які можуть бути премії, що вони зробили????це абсурд

 12. Вже кілька років прспіль тягнеться “розслідування” з приводу тих нарахованих протягом 4 років невеличких премій працівникам із зарплатою злиднів. Працівникам, які виконували величезний обсяг бухгалтерських обрахунків. І що? А нічого, бо нема там складу злочину. І зараз от витягли це на публіку невідомо з якою метою. І справді, а чи відшкодував Миколаїв вартість розтрощеного електромобіля? Яка приблизно дорівнює преміям для сумлінних працівниць за 2012-2014 рр.?

 13. Степанова узбагойся, так палитися і себе хвалити має бути соромно! А скільки жовчі, злості.

  • Ви покидьки картаві самі ідіть геть і СРАКУ , вам не соромно так безбожно красти з бюджету гроші .

 14. Цікаво чому Степанову свободівці витягують і вішають на неї всяку фігню? Такі погані справи у міськраді?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.