Спалах кишкових інфекцій у Нетішині: триває госпіталізація дітей

Державна установа «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляє, що на 10 годину 7 жовтня до інфекційного відділення комунального закладу Нетішинської міської ради «Спеціалізована медико-санітарна частина» госпіталізовано 36 осіб, в т.ч. 29 дітей віком 3-6 років, 6 працівників закладу (три вихователя та три помічника вихователя), а також 19-річний чоловік, який контактував з працівниками дошкільного закладу (не є працівником закладу).

Всі діти є вихованцями ДНЗ (ясла-садок комбінованого типу) № 6 «Райдуга» м. Нетішин Хмельницької області (групи: №№3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12).

Основні клінічні прояви: підвищення температури до 38С-40С, нудота, блювота, пронос, загальна слабкість, болі в животі (наявність симптомів гострої кишкової інфекції).

На сьогодні у 16 хворих виділено Salmonella enteritidis (сальмонела ентерітідіс).

Епідеміологічне розслідування та комплекс протиепідемічних заходів тривають. Результати усіх лабораторних досліджень будуть надані до Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області для вжиття відповідних організаційно-правових заходів (в межах компетенції).

Як писав НГП, 5 жовтня у яслах-садку №6 “Райдуга” Нетішина зафіксовано спалах кишкових інфекцій.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.