“Золотий басейн” Хмельницького: стали відомі цифри його утримання

Депутати Хмельницької міськради мають намір виділити 430,3 тис. грн для функціонування спортивно-розважального центру з плавальним басейном на вул. Зарічанській, 11Ж.

Про це свідчить проект рішення щодо внесення змін до міського бюджету-2018.

386,3 тис. грн планується направити на оплату енергоносіїв, 44 тис. грн – на дезінфекцію та очистку
басейну.

Крім цього, буде виділено 499,6 тис. грн для придбання та встановлення двох теплових інверторних насосів
Fairland IPHC 150Т, які забезпечуватимуть підігрів води в басейні. Ще 10 тис. грн направлять на придбання ноутбуку.

Як писав НГП, 19 липня цього року виконавчий комітет Хмельницької міської ради дозволив передати плавальний  басейн на вул. Зарічанській, 11Ж  загальною площею 1874,5 кв.м і вартістю 27,6 млн грн на баланс спортивно-культурного центру “Плоскирів”.

21 вересня 2016 року депутати Хмельницької міськради надали згоду юридичним та фізичним особам на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади спортивно-розважального центру з плавальним басейном на вул.Зарічанській, 11Ж. Басейн місто отримало в рахунок сплати коштів за договорами про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури – загалом на 22,8 млн грн.

15 листопада 2017 року Генпрокуратура відкрила кримінальну справу за ч. 2 ст. 364 КК України (“Зловживання владою або службовим становищем”). За версією ГПУ, службові особи Хмельницької міської ради, діючи всупереч вимог Бюджетного кодексу УкраїниЗакону України «Про регулювання містобудівної діяльності», протягом 2016 року звільнили ряд суб’єктів господарювання від сплати обов’язкових платежів – пайових внесків на розвиток інфраструктури міста, чим спричинили тяжкі наслідки територіальній громаді міста в сумі 22 млн. 803,1 тис. гривень.

У січні 2018 року мер Олександр Симчишин у коментарі НГП визнав, що майже два роки басейн не могли передати на баланс комунальній структурі через бюрократичні перепони. Він зазначив, що як варіант, розглядався спортивно-культурний центр «Плоскирів», який прийме об’єкт на баланс і лише після цього басейном зможуть користуватися містяни.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. ” Золотий унітаз” Симчишина.

    • Спустят картавого в его же “золотой унитаз”, а за ним и всех сволотокартавовцев.

  2. Засранцы одним словом эти депутатами.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.