На Хмельниччині заощаджено 737 млн грн бюджетних коштів, “розпил” яких планувався на тендерах

З початку року Управління захисту економіки в Хмельницькій області заощадило 737 мільйонів гривень державних коштів та відмінило 165 тендерів.

Про це повідомляє фейсбук-сторінка відомства.

Уникнути значних втрат державних коштів стало можливим завдяки своєчасного втручання співробітників УЗЕ в Хмельницькій області на стадії підготовки торгів та надання відповідної інформації до комітетів з конкурсних торгів, якими прийнято рішення про відміну торгів та відхилення наданих пропозицій. В переважній більшості було виявлено невідповідності кваліфікаційним вимогам тендерної документації.

Серед відмінених – у сфері освіти 38 тендерів на суму понад 110 млн. грн., у сфері охорони здоров’я 32 – на суму понад 267 млн. грн., а також понад 30 тендерних процедур в сфері будівництва та експлуатації доріг на загальну суму понад 300 млн. грн.

Кошти передбачалось використати на закупівлю медичного обладнання та лікарських засобів, продуктів харчування для закладів освіти та соціальної сфери, проведення будівельних та ремонтних робіт, на фінансування будівництва та ремонту доріг тощо.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Нет чтобы дать провести, а потом всех в тюрьму посадить. За распил народного бабла.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.