Мінінфраструктури зробло “китайське попередження” іноземцям, котрі мляво ремонтують дорогу на Хмельниччині

Сьогодні міністр інфраструктури Володимир Омелян разом із головою Хмельницької ОДА Вадимом Лозовим проінспектували хід виконання робіт на ділянці автодороги М-12 ( км 291+240-332+052) Стрий-Тернопіль-Кропивницький -Знамянка.

Як написав у “Фейсбуці” заступник міністра Юрій Лавренюк, згідно контракту з Світовим банком, виконує роботи з облаштування дорожнього полотна китайська компанія Сіньцян Комм‘юнікейшнз Констракшн Груп Ко. Лтд. ( Xinjiang Communications Construction Group Co.,Ltd.) Це ділянка, яка згідно проекту носить назву «GО Highway».

Зокрема Мінінфрастуктури турбує те, що темпи виконання робіт досить низькі і введення в експлуатацію окремих ділянок до кінця поточного року, наразі не відбувається і постійно відтерміновується по вині виконавця робіт.

“Ми висловили останнє побажання щодо прискорення виконання робіт, згідно з контрактом і планом-графіком. В іншому випадку ми будемо ініціювати розірвання контракту і відміни фінансування! Не припустимо, коли кошти проплачені, а роботи не виконані, це не дивлячись хто є підрядником виконання робіт. GО Highway- це іміджевий проект держави і роботи мають бути виконані вчасно! Термін: жовтень-листопад 2018”, – наголосив високопосадовець.

Як писав НГП, у червні голова Хмельницької облдержадміністрації Вадим Лозовий провів чергову робочу зустріч із представниками китайської фірми Сіньцзян Комм’юнікейшнз Констракшн Груп Ко. Лтд. («Xinjiang Communications construction Group Co.,Ltd.»), яка має ремонтувати дорогу М-12 Стрий-Тернопіль-Вінниця-Кропивницький-Знам’янка (відрізок дороги від с.Головчинці і до кордону із Вінницькою областю).

За інформацією прес-служби ОДА, головне питання, що обговорювалися – дата початку ремонтних робіт та фактори, що спричиняють їх затримку. Очільник краю зазначив, що китайська фірма отримала вже друге попередження від представників Світового банку, які контролюють дотримання умов контракту. Третє таке попередження може тягнути за собою ініціацію розірвання контракту з фірмою.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. где то мы уже это слышали

  2. Сынцяням палки в колёса вставляют чтобы гереговским пацанам хоть чуток отжать на ремонте в области.

  3. Зато вони якісно ремонтують дорогу на відміну від злодіїв які халявно і швидко відремонтували дорогу по тернопільській області

  4. Насяльника, зачэм такой злая совсем…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.