Вперше за 2018 рік підряднику, якого підозрюють у крадіжці мільйонів, підкинуть 4 млн грн на дрібний ремонт держдороги

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області за результатами тендера 3 жовтня підписала угоду з ТОВ “Єврошляхбуд” (Хмельницький) на поточний дрібний ремонт автомобільної дороги державного значення Т-23-01 Білогір’я-/Р-26/, км 1+334 – км 13+500 загальною вартістю 3,94 млн грн.

Про це повідомляється у системі “Прозорро”.

До кінця грудня поточного року підрядник має укріпити узбіччя дороги піщано-щебеневою сумішшю за допомогою автогрейдера і ліквідувати вибоїни асфальтобетонного покриття.

Єдиним конкурентом на торгах було ТОВ “Інженерно-будівельна компанія “Гайвей” (Городоцький район), яке належить Давиду Арутюняну, з ціновою різницею у 0,2%.

На сьогодні підприємство “Єврошляхбуд” фігурує у кримінальному провадженні, відкритому поліцією за ч.5 ст.191 КК України (“Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем”).

За даними досудового розслідування, 28 серпня 2017 року між Службою автомобільних доріг у Хмельницькій області та ТОВ «Єврошляхбуд» укладено договір з поточного середнього ремонту автомобільної дороги державного значення Т-23-17 Камянець-Подільський – Стара Ушиця (на ділянці 1-890 км 4-390 км) загальною вартістю 13,22 млн грн. Службові особи ТОВ «Єврошляхбуд» з корисливих мотивів з метою заволодіння бюджетними коштами під час виконання робіт без внесення змін до проектно-кошторисної документації замість робіт по улаштуванню шару асфальтобетонного покриття товщиною 6,7 см виконали роботи з улаштування шару асфальтобетонного покриття товщиною 2,4 см. При цьому завищили вартість робіт з укладки асфальтобетонного покриття, у зв’язку з чим заволоділи бюджетними коштами на загальну суму близько 3 млн. грн.

При обстеженні ділянки дороги депутатською тимчасовою комісією Камянець-Подільської міської ради виявлено порушення норм ДБН, технічних умов та проектно-кошторисної документації.

Окрім того, відповідно до інформації з Управління західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області, проведено ревізію офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області, під час якої проведено контрольний обмір та виявлено завищення вартості виконаних робіт, чим не дотримано вимог п.6.4.4.1 «Правил призначення вартості будівництва» ДСТУ Б.Д. 1.1-1:20136, затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку , будівництва та житлового господарства України від 05.07.2013 року № 293, чим завищено вартість виконання робіт на суму понад 3 млн. грн. з урахуванням ПДВ.

За відомостями пошуковика “Zaкупівлі 2.0”, у 2017 році ТОВ “Єврошляхбуд” виграло дорожніх тендерів на 22 млн грн. До 3 жовтня 2018 року цей підрядник не заявлявся на “Прозорро”.

За даними аналітичної системи YouControl, ТОВ “Єврошляхбуд” засновано у червні 2006 року. Засновником і директром записаний Сурен Авакян з Хмельницького. Розмір внеску до статутного фонду фірми – 35 тис. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Это победа революции! За , что боролись на то и напоролись.

  2. “…депутатською тимчасовою комісією Камянець-Подільської міської ради..” – які круті у вас там депутати, і в ДБН тямлять, і в дорогах розбираються… Мене пять років вчили, і то на око не взявся би мілиметри рахувати. Контрольні зйомки були? Технічний нагляд чим займався?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.