АМК “забанив” хмельницьку фірму, яка разом зі своїм директором-ФОПом, розтендерили капремонт будівлі вояк

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ПП «Зіко-Буд» (м. Хмельницький) на 54 тис. грн за антиконкурентні узгоджені дії, які призвели до спотворення результатів торгів.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Відділення з’ясувало, що ПП «Зіко-Буд» (Хмельницький) протягом серпня-вересня 2017 року узгодило свої дії з ФОП  Зарембою І.В. під час закупівлі військовою частиною А2007 Міністерства оборони України послуг з капітального ремонту будівлі.

Розслідування засвідчило, що документи, подані у складі пропозицій з конкурсних торгів, учасники торгів готували узгоджено та обмінювалися інформацією при підготовці пропозицій з конкурсних торгів. Суб’єкти господарювання подали тендерну документацію на електронний майданчик через один особистий кабінет. Учасники торгів перебували у господарських відносинах. На момент проведення торгів Заремба І.В. була директором ПП «Зіко-Буд».

ФОП  Заремба І.В. припинила діяльність у березні 2018 року

Відповідно до чинного законодавства, ПП «Зіко-Буд» не братиме участь у державних закупівлях протягом 3 років.

Як з’ясував НГП, ПП «Зіко-Буд» разом із ФОП  Зарембою І.В. заявилися на торги з капітального ремонту будівлі №7/31, які оголосила військова частина А2007 з Шепетівки очікуваною вартістю 730 тис. грн. ПП «Зіко-Буд» запропонувало ціну 720 тис. грн, а ФОП Заремба – 727,7 тис. грн.

Натомість замовник відхилив обидві пропозиції, викривши змову учасників, які були пов’язані між собою.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.