Шість нардепів від Хмельниччини підтримали введення санкцій до телеканалів “112 Україна” та NewsOne

Верховна Рада просить Раду нацбезпеки і оборони застосувати санкції до власників телеканалів “112 Україна” та NewsOne.

За відповідний проект постанови сьогодні проголосували 229 депутатів.

Від Хмельницької області цей законопроект підтримали всі нардепи від БПП (Сергій Мельник, Володимир Мельниченко, Роман Мацола, Андрій Шинькович), “фронтовик” Олександр Ксенжук і позафракційний Олександр Герега.

Проти виступив мажоритарник з групи “Партія “Відродження” Віктор Бондар.

Не голосував обранець з групи “Воля народу” Сергій Лабазюк.

Народні депутати рекомендували РНБО ввести санкції загалом проти 7 компаній, яким належать телеканали.

Автори постанови стверджують, що над каналами “встановлено контрольованість з боку українських олігархів”.

“Зазначені особи мають безпосереднє відношення до лобіювання інтересів держави-агресора Російської Федерації на території України, в тому числі шляхом розповсюдження деструктивних пропагандистських впливів через зазначені ЗМІ”, – йдеться у пояснювальній записці.

Народні обранці, зокрема, пропонують заблокувати активи каналів, анулювати їхні ліцензії, обмежити або припинити надання ними телекомунікаційних послуг.

У квітні 2018 року 99% власності каналу “112 Україна” перейшли швейцарській фірмі АТ “Плірофоріес АГ”, якою володіє громадянин Німеччини Едуард Катц. За даними “Схем”, новий менеджмент каналу тісно пов’язаний із політичною силою Медведчука, який є кумом президента Росії Володимира Путіна і має проросійські позиції.

Наприкінці серпня Медвудчук став першим гостем нової програми на 112-му “Велике інтерв’ю з великим політиком”.

29 серпня екс-заступник голови Адміністрації президента Віктора Януковича Андрій Портнов заявив, що отримав в управління телеканал “NewsOne”. Із 3 вересня він регулює інформаційну політику каналу, судячи зі слів депутата Євгенія Мураєва.

Минулого тижня петиція про “припинення антиукраїнської діяльності” телеканалів “112 Україна” і “NewsOne” на сайті Верховної Ради набрала понад 25 тисяч голосів, необхідних для її розгляду.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 20

 1. А что от холуев из Банда Порошенковских Подонков можно было ожидать?

  • Оччень верное решение. Еще Интер к списку надобно добавить. Тошнит от их пресмикания перед рашкой. Фу!

 2. “Партія “Відродження” , в якій Бондар, це колишня “Партія Регіонів”.

 3. Цікаво, а як Мельниченко сьогодні в Раді проголосував “ЗА”, коли він зараз з Гройсманом на Тещиному Язику під Кам’янцем-Подільським?? Це нікого не цікавить, чому картка нардепа у Раді сама по собі голосує “ЗА”, коли його на даний момент там немає?
  https://khm.depo.ua/ukr/khm/prem-yer-groysman-inspektuye-yakist-remontu-na-trasi-n-03-na-hmelnichchini-foto-20181004847956

 4. Диктатура тупорилих рагулів.

 5. Бондар кончане падло московське

 6. Это свобода слова? Мы уже в гейропе?

 7. Знову яскраве підтвердження того, що я писав раніше, а саме:
  Насправді ніякої «революції гідності» (та і мети її робити) не було, адже ніхто не збирався змінити і не змінив суспільно-політичний та економічний лад в державі. Як був «дикий» капіталізм з олігархами при владі, так і залишився, тільки ще «дикіший» з «новими старими» олігархами. Російською – «Вор у вора дубинку украл». А щодо гідності, то насправді був звичайний егоїзм, підступність та заздрість до тих, хто вже встиг більше них накрасти, основної частини т.з. «низової» складової цієї «революції» (галицько-волинського, люмпенсько-маргінального чи кримінального походження, або просто підкуплених чи залучених обманом або примусом), тобто тих, хто безпосередньо «хуліганив» на майданах (а насправді, суттєво порушував чинне тоді законодавство України, яке, до речі, не змінилося і на даний час). І цих людей, їхню підспудню (майже на рівні інтуїції) ницю мотивацію досить успішно використали ті, хто потім прийшов до влади. І це знову використовують ті, хто зараз хоче прийти до влади. Як тепер добре видно, користь від цієї «революції» серед інших «зацікавлених» отримав і Путін. А безпосередньою успішно роздмуханою «іскрою» було те, що Янукович «зруйнував» надію тих, хто думав, що після підписання відповідної угоди з Європою, можна буде відразу, або «чкурнути» в Європу (був обіцяний безвізовий режим; який зиск від нього, ми вже побачили), або, не працюючи (рос.) «экспроприируя экспроприимрованое», відразу добре «зажити» на Україні. Зрозумійте, що наслідком цієї «революції» якраз і є хаос, безлад та розвал України, як нації, яка тільки формувалася, так і самої держави, та загибель людей і основних фондів. Як видно з зубожіння основної маси нашого народонаселення не відбулася і т.з. «соціальна» революція. Тобто, насправді це була «революція негідності» за свободу «від здорового глузду».
  Крім усього, тепер вже добре видно, що єдиною революцією, яка у нас здійснилася, була кримінальна революція. І як сказали б апологети комунізма, ця «революція продовжується».

 8. Усе це діється за вказівкою нашої вищої влади, зокрема президента. Його дії є порушенням прямої норми Конституції щодо свободи слова. Я згідний на 100% з нашим публіцистом В’ячеславом Піховшеком, який сказав приблизно так: «…Наш гарант розуміє, що для переобрання йому немає смислу розраховувати на «нормальний» електорат, тому він в своїх «ініциативах» «робить ставку» на самі дикі та ниці верстви суспільства…».

  • Вах, скільки проросійских ботів, навчених української, набігло. Вітаю редакцію сайту, бо це популярність 🙂

 9. Путило ти слабий на голову.

  • Це ж я саме про вас, Олено та Хмілє, писав, і своєю “реакцією” ви тільки підтвердили те, що я написав. Справжній українець якраз я, а ви запроданці, вороги України (а Хміль ще і хам). Ви що, якісь конкретні аргументи супротив мене надали. Та ви не здатні..
   Те, що я написав, і доказувати не треба. Треба тільки подивитись на вулицю, послухати вас, послухати загал людей (в громадському транспорті, на вулицях) про те, до чого ви довели Україну.
   Люди вже “прозрівають” і більшість вже погоджується чи погодяться зі мною. Частина поки що мовчки, але начувайтесь, шукайте вже місце в КанАді.

   • Боюсь, что тех, кто на всех сценах активничал, а сейчас жируют, вскоре будут бить те, кто простоял, промерз получил кийком, а сейчас доедает ху…й без соли.

   • Согласен с Вами!

 10. Згадаємо 2014-й рік
  https://youtu.be/SAfF6_DfBYc

 11. Це ж я саме про вас, Олено та Хмілє, писав, і своєю “реакцією” ви тільки підтвердили те, що я написав. Справжній українець якраз я, а ви запроданці, вороги України (а Хміль ще і хам). Ви що, якісь конкретні аргументи супротив мене надали. Та ви не здатні..
  Те, що я написав, і доказувати не треба. Треба тільки подивитись на вулицю, послухати вас, послухати загал людей (в громадському транспорті, на вулицях) про те, до чого ви довели Україну.
  Люди вже “прозрівають” і більшість вже погоджується чи погодяться зі мною. Частина поки що мовчки, але начувайтесь, шукайте вже місце в КанАді.

 12. Хотілося б знати імена цих безмозгих дурдепів

 13. Неужели верховная начала принимать те решения что надо. Что надо.

 14. До інтера теж!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.